SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

muslim

Husein
Сутринта получих покана по пощата за този сайт. Регистрирах се, останах с впечатление, че сайта функционира много добре, потребителите се подбират много внимателно с една камара потвърждения.

Ще се радвам да чуя и вашето мнение, според мен сайта ще се развие, доста пари са хвърлили и за самия домейн :). Явно има сериозен инвеститор зад проекта.

Ето линк за регистрация http://vk.com/reg65782482 референтен е, и ако се регистрирате чрез него може да спечеля айпод. Не е нужно да го правите през моя линк.
 
Последно редактирано:
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

Дано не се окаже поредния колектор на валидни мейл адреси.
 
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

Това е един вид международната версия на http://vkontakte.ru
Може да са хвърлили много пари, но колега от България, искаше да му помогна да си пусне контекстна реклама в vkontakte.ru.
Зареди си сметката пробно, получи някакви точки които така и останаха неизползвани заради неработещата система.
Писахме писма, че искаме да пуснем реклама от 1000$ на горе, но системата не работи, да видят в какво е проблема. Но така и никой не благоволи да отговори на тези писма. А писмата бяха и на руски и на английски, до ръководителя на проекта и чрез формата за обратна връзка. Изобщо аз бях шокиран от такова поведение и силно разочарован.
На сайта няма никакви телефони, има телефон на фирма посредник, която се занимава само с банерната реклама и не се занимава с контекстната. Те отказаха да дадат каквато и да е връзка с някой от сътрудниците на сайта.
Така далече няма да стигант.
Инвестицията си е инвестиция, но когато не обръщаш внимание на потребителите си, а още повече на рекламодателите си е меко казано непрофесионално.
За тях 1000$ може да са стотинки за семки, но такова поведение не е допустимо.
 
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

За тях 1000$ може да са стотинки за семки, но такова поведение не е допустимо.

еми ти сам си си отговорил бе, братчет! ;)
какво очакваш от най-голямата рускоезична социална мрежа, с 10 пъти повече потребители от населението на България! да ти сервират кафенце ли? имат си шаблони за клиенти хората и вие двамата БГ-уебмастъри явно не попадате в тях ;) направи си един известен IT-бренд, купи си офис в "Кулата на Федерацията" в Москва и тогава пак им пиши :D

що не отидеш в централата на Мултигруп на Ситняково примерно, да им предложиш 1000 лева суха пара за малко работа, та да видиш тогава кво значи "недопустимо поведение" хаааа ха а ахаха :D:D:D
 
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

еми ти сам си си отговорил бе, братчет! ;)
какво очакваш от най-голямата рускоезична социална мрежа, с 10 пъти повече потребители от населението на България! да ти сервират кафенце ли? имат си шаблони за клиенти хората и вие двамата БГ-уебмастъри явно не попадате в тях ;) направи си един известен IT-бренд, купи си офис в "Кулата на Федерацията" в Москва и тогава пак им пиши :D

що не отидеш в централата на Мултигруп на Ситняково примерно, да им предложиш 1000 лева суха пара за малко работа, та да видиш тогава кво значи "недопустимо поведение" хаааа ха а ахаха :D:D:D

За твое сведение Фейсбук приеха същата рекламна кампания!
След това е опция за всеки, даже като частно лице можеш да правиш такива рекламни кампании.
Там има опция да ти подаряват точки и после тия точки можеш да ги ползваш за такива цели.
Така, че в случая, като не си запознат, не се изказвай.
А и 10$ или 1000$, парите са си пари и винаги добре дошли!
 
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

еми ти сам си си отговорил бе, братчет! ;)
какво очакваш от най-голямата рускоезична социална мрежа, с 10 пъти повече потребители от населението на България! да ти сервират кафенце ли? имат си шаблони за клиенти хората и вие двамата БГ-уебмастъри явно не попадате в тях ;) направи си един известен IT-бренд, купи си офис в "Кулата на Федерацията" в Москва и тогава пак им пиши :D

що не отидеш в централата на Мултигруп на Ситняково примерно, да им предложиш 1000 лева суха пара за малко работа, та да видиш тогава кво значи "недопустимо поведение" хаааа ха а ахаха :D:D:D

Ползвам всякакви онлайн сървиси и винаги като съм имал проблем са ми отговаряли (доколко отговора ме устройва е друг въпрос), даже и за мижави 5$ да става дума.
 
Re: VK.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

Re: VK.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

VK.COM Бях го объркал в заглавието, кой знае къде ми е бил ума :).

Whois информацията и аз я погледнах още преди да се регна и да приема поканата, и аз се усъмних, затова пуснах няколко търсения в Гугъл, които като че ли ми разсеяха съмненията.

Сега като се почовърках, виждам, че има още доста неща да се правят, споделянето на връзки видео и т.н. въобще не е на новото на фейсбук.

Но пък сега е момента да се въползвате и да създадете известни групи и страници, докато все още не са заети нишите, за справка може да погледнете във фейсбук,кое е вървежното, аз регнах една група, ще потърся още някоя, понякога може да са добър източник на трафик, а трафика е пари :).
 
Последно редактирано:
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

Говоря не за това дали функционира интерфейса на ВКОНТАКТЕ а за това че няма кой да ви се извинява лично на двамата във връзка с някакви временни проблеми по сайта

=Зареди си сметката пробно, получи някакви точки...
демек вкарал е 1 WMZ :D
ми да си купи с тях на сайта "виртуална играчка" и да я подари на някое малко дупенце - избор бол :D
 
Re: VM.COM - Руската алтернатива на Фейсбук

Говоря не за това дали функционира интерфейса на ВКОНТАКТЕ а за това че няма кой да ви се извинява лично на двамата във връзка с някакви временни проблеми по сайта


демек вкарал е 1 WMZ :D
ми да си купи с тях на сайта "виртуална играчка" и да я подари на някое малко дупенце - избор бол :D

Пак пишеш неподготвен!
Вкарани бяха 60$
Малко ли са за проба????
"Временния проблем" беше в продължение на около месец!!!!
След това беше направена заявка за Money Back на Пейпал, защото през пейпал беше заредена сметката.
Не ми се спори за глупости.
А ти можеш да си ги оправдаваш колкото искаш.
 

Горе