SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

web-hosting.bg портал

Re: web-hosting.bg портал

готино :)
Само си оправи следното...при търсене на хостинг и дадена отметка за търсене само в чужбина се извежда:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/fhhost/public_html/web-hosting.bg/templates/tools.tpl.php on line 8
:)

Успехи със сайта!
Калин
 
Re: web-hosting.bg портал

готино :)
Само си оправи следното...при търсене на хостинг и дадена отметка за търсене само в чужбина се извежда:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/fhhost/public_html/web-hosting.bg/templates/tools.tpl.php on line 8
:)

Успехи със сайта!
Калин
И аз съм на същото мнение. Това е едиственият кусур. Сайта е изчистен и добре подреден. Успех
 
Re: web-hosting.bg портал

Да, проблема е малък ако може въобще да се нарече проблем, просто не съм добавил хостинг планове извън България и резултата е 0, затова foreach-а дава грешка.

Някакви предложения за тулове, за момента съм направил whois и googleDC, ще се радвам да ми дадете съвет какво още да добавя, нещо което ще ви бъде полезно.
 
Re: web-hosting.bg портал

http://web-hosting.bg/feedback не работи
Дизайна е изчистен и вдъхва доверие на посетителя
Индексната страница е малко претрупана, предлагам ти да направиш бърз search, и да сложиш link към advanced search - тази форма за търсене е голяма за там
Смени името на бутона - "Давай" не звучи сериозно
Ето ти един feature - сложи коментари към всеки хостинг и рейтинг
 
Re: web-hosting.bg портал

Направих нов туул http://web-hosting.bg/tools.php?action=serp проверка на позиционирането в google.com и google.bg, кажете показва ли вярно, че при мен има разминавания при по-голямо търсене на сайта.

такова query ползвам
Код:
        $q = "http://www.google.com/search?as_q=$query".
                    "&num=$hits_per_page&hl=en&ie=UTF-8&btnG=Google+Search".
                    "&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&as_ft=i&as_filetype=".
                    "&as_qdr=all&as_nlo=&as_nhi=&as_occt=any&as_dt=i".
                    "&as_sitesearch=&safe=images&start=$i";
 
Re: web-hosting.bg портал

Здрасти,

открих следната грешка: когато търся в google.bg по "бягане за коремни плочки" (без кавички) виждам, че съм на второ място. Когато използвам твоя тул, казва ми, че съм на 9то.

Друга грешка, която се случи, че първо бях въвела url-то с www в твоя тул и съответно получих 0 резулати. След това махнах www и ми каза 9то място. Може би да съветваш как да се въвежда url или да проверяваш с и без www.

Иначе перфектен тул :) Ползвам подобен, но направен по различен начин и е голямо улеснение :).

А може ли да добавиш да си пейстна по ключова дума на ред и да ми върне резултатите наведнъж, би било много удобно :)
 
Re: web-hosting.bg портал

Здрасти,

открих следната грешка: когато търся в google.bg по "бягане за коремни плочки" (без кавички) виждам, че съм на второ място. Когато използвам твоя тул, казва ми, че съм на 9то.

Друга грешка, която се случи, че първо бях въвела url-то с www в твоя тул и съответно получих 0 резулати. След това махнах www и ми каза 9то място. Може би да съветваш как да се въвежда url или да проверяваш с и без www.

Иначе перфектен тул :) Ползвам подобен, но направен по различен начин и е голямо улеснение :).

А може ли да добавиш да си пейстна по ключова дума на ред и да ми върне резултатите наведнъж, би било много удобно :)
Ами при търсене за "бягане за коремни плочки" fitnesinstruktor.com ми е на втора страница втория резултат, всъщност се намираш на девето място защото за някои сайтове се показват по два резултата, а при мен се брои само единия, явно затова се получават тези разминавания, ще се опитам да го оправя.

Ще опитам да фиксна проблема с www-то и да добавя разделяне на ключови думи с (,)
 

Горе