SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webmaster&seo tools

Re: Webmaster&seo tools

Не, нови условия за вече регистрираните няма.
До 24ч тази вечер всичко ще е напълно достъпно.
Загуба на данни няма да има - всичко се агрегира, но докато преключи прехвърлянето няма да има възможност за преглед на данните.

Реших да прехвърля проекта на основен домейн - в крайна сметка notrial.info няма нищо общо с този tool :)
 
Re: Webmaster&seo tools

Малко новини околу wms-tools.com :)

За една седмица станаха доста неща. Някои от тях невидими, други вече са активни, а трети предстоят да бъдат открити (вероятно събота-неделя).

Ето и последните версии:

v3.0 Вътрешни промени - проекта ще се развива с нов framework

v4.0 Project accounting - лесно менажиране на разходие и приходите по проект. В крайна сметка е важно дали даден проект е губещ или печеливш:)
 
Re: Webmaster&seo tools

Добавих една малка екстричка - показва движението на yahoo backlinks спрямо седмица назад:
wms-tools.com_backlinks_change_history.png
 
Re: Webmaster&seo tools

Марто, екстрата е ултра полезна. Ще е много полезно да може да се сравнява и за по-дълъг период. Ако няма да доведе до запис на много големи количества данни на сървъра и го направиш няма да е никак зле.
 
Re: Webmaster&seo tools

Марто, екстрата е ултра полезна. Ще е много полезно да може да се сравнява и за по-дълъг период. Ако няма да доведе до запис на много големи количества данни на сървъра и го направиш няма да е никак зле.

Данните се пазят за доста време назад, но не съм намерил подходящ вариант да ги показвам.
Иначе в прегледа на самия проект се виждат историческите данни ден по ден за 10 дни назад.
В следващата версия ще излизат поне за месец.
 
Re: Webmaster&seo tools

Ще чакам с нетърпение.

Вече не е нужно да чакаш - вместо последните 10 движения,
вече се показва графика с доста по-приятно изглеждата статистика.

Нововъведението е от няколко дни/версия 4.3


host_backlinks_graph.png
 
Re: Webmaster&seo tools

Ще се тества, какво друго мога да кажа. Непрекъснато ни радваш с нови екстри. Сега ако пуснеш и онова генериране на xml от сайтовете за субмита цена няма да имаш.

Не искам да изглежда все едно ти давам зор, но наистина трябва да разбереш че ефекта без него е нулев - имам сайтове на които съм пуснал пълния платен сумбит от 10000 линка и повече от 6 месеца след това все още резултата е 0 бек линка :(
 
Re: Webmaster&seo tools

Здравейте искам да попитам знае ли някой ако вече съм използвал инструмента за добавяне в безплатния му вариант и реша сега да използвам и платения какво ще стане в тези сайтове в които вече е добавен.Дали няма да бъде баннат или нещо от този род.Другият въпрос е до колко уместно ще е добавянето в толкова сайтове защото сайта е на три месеца.Има ли вече някаква възможност за поставяне на пауза на операцията или нещо от сорта.Поздрави на всички:)
 
Re: Webmaster&seo tools

Няма от какво да се притесняваш - няма никаква опасност от това да бъде баннат.
Моите проекти ги пускам регулярно през месец, тъй като така се поддържа ефекта.


Проекта вече има Wordpress Plugin за лесна интеграция на тракинг кода. Може да бъде свален от тук или направо можете да си го инсталирате от plugin менажера на вашата wordress инсталация.
 
Re: Webmaster&seo tools

mlazarov

аз ползвам услугата ви исъм доста доволен

както чета горе - добре ли е периодично да се субмитват сайтовете , а не само по веднъж?
 
Re: Webmaster&seo tools

И сега нещо се поизложих.Едва след като написах поста си се разтърсих за формата за заплащане на тулчето и не я намирам.Малко помощ моля :eek:

Код:
http://wms-tools.com/profile
 

Горе