SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

webmasterbg в twitter

nbsp

New member
От известно време забелязах, че някой е регистрирал акаунт на името на форума в Twitter и дърпа съдържанието от RSS-а тук.


Искам да напраря уточнение, че акунта

twitter.com/webmasterbg

НЕ е регистиран от мен или от някой за който зная.

Пиша това, защото забелязах че в този акаунт се пускат различни оферти, за SEO и Make Money Online.

Не искам да подценявам хората тук, но някои такива оферти, могат да ви струват много пари и дори да не разберете, ако се регистрирате и си дадете кредитната/дебитната карта.


Ще направя всичко възможно да блокирам въпросния акаунт.

Като начало ще помоля всеки да го репортне като спам.
Мисля че, така би станало най-сигурно и лесно.
 
Re: webmasterbg в twitter

Пиши и на Twitter, че ползват логото, което е регистрирана търговска марка.
От известно време забелязах, че някой е регистрирал акаунт на името на форума в Twitter и дърпа съдържанието от RSS-а тук.


Искам да напраря уточнение, че акунта

twitter.com/webmasterbg

НЕ е регистиран от мен или от някой за който зная.

Пиша това, защото забелязах че в този акаунт се пускат различни оферти, за SEO и Make Money Online.

Не искам да подценявам хората тук, но някои такива оферти, могат да ви струват много пари и дори да не разберете, ако се регистрирате и си дадете кредитната/дебитната карта.


Ще направя всичко възможно да блокирам въпросния акаунт.

Като начало ще помоля всеки да го репортне като спам.
Мисля че, така би станало най-сигурно и лесно.
 
Re: webmasterbg в twitter

би било жалко за 495 Followers, не е ли по-добре да опиташ да вземеш контрола над него ?

Иначе по офертите, вероятно с малко повече играчка може да се разбере чий е
 

Горе