SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

webmoney exchanger

Re: webmoney exchanger

ахам :) зависи и от %-те де :)
 
Re: webmoney exchanger

- трябва да имаш KYC policy и наистина да си ги чек-ваш, ако не искаш някой ден да водиш дела с WM да ти отключат WM IDto
- как точно ще е автоматичен, като го вържеш за някоя подобна БГ пеймънт система ли? хинт: чекни последните изменения на WM и по-точно те насочвам към това, че забраниха да се ексчейнджва WM от и към пеймънт системи, които нямат реално KYC policy; и тук логичния ми въпрос - коя ще е тази БГ система за разплащания?
- напоследък нещатата с ВМ се затегнаха много и най-добре да им пишеш (и да си запазиш) официалния респонз от тях, както и цялата кореспондеция с тях в случай на едно евентуално дело; даже на твое място щях да ги питам по едно и също нещо по няколко пъти (ще се учудиш как понякога получаваш съвсем различни отговори за едни и същи въпроси)
- с какъв лиценз мислиш да си ексчейнджър? с лиценз на чейнджбюро (БГ) ли?
Без да имам намерение да ти убивам ентусиазма, напротив, но сетъп-ването на сайта ти е най-най-малкия "проблем" в случая.
 
Последно редактирано:
Re: webmoney exchanger

- трябва да имаш KYC policy и наистина да си ги чек-ваш, ако не искаш някой ден да водиш дела с WM да ти отключат WM IDto
- как точно ще е автоматичен, като го вържеш за някоя подобна БГ пеймънт система ли? хинт: чекни последните изменения на WM и по-точно те насочвам към това, че забраниха да се ексчейнджва WM от и към пеймънт системи, които нямат реално KYC policy; и тук логичния ми въпрос - коя ще е тази БГ система за разплащания?
- напоследък нещатата с ВМ се затегнаха много и най-добре да им пишеш (и да си запазиш) официалния респонз от тях, както и цялата кореспондеция с тях в случай на едно евентуално дело; даже на твое място щях да ги питам по едно и също нещо по няколко пъти (ще се учудиш как понякога получаваш съвсем различни отговори за едни и същи въпроси)
- с какъв лиценз мислиш да си ексчейнджър? с лиценз на чейнджбюро (БГ) ли?
Без да имам намерение да ти убивам ентусиазма, напротив, но сетъп-ването на сайта ти е най-най-малкия "проблем" в случая.

Нивото ми на атестация го позволява. До края на годината ще съм с право на издаване на персонални атестати. Поне ноември планирам да прескоча до Москва и да реша тоя проблем.

Вързан с epay.bg ще е, което отговаря на WebMone политиката в момента.

не мисля (а и адвоката ми не мисли), че ми трябва лиценз за това. за БГ законодателството webmomey не са пари (под каквато и да е форма).

Въпроса ми е мислите ли, че би имало интерес от това?
 
Последно редактирано:

Горе