SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

whois.jabse.com моля за мнение

За: whois.jabse.com моля за мнение

За: whois.jabse.com моля за мнение

Като цяло има стандартна информация. Може би история на домейна (снапшот на whois-а), връзки към страниците в whois.jabse.com на домейни на същия собственик, история на ip-то ще са интересни. Може да има аларми при промяна на зададени парамери, при изтичане и други подобни.
 
За: whois.jabse.com моля за мнение

За: whois.jabse.com моля за мнение

Извинявам се, има whois история. Явно е време да си лягам :wink:

Като цяло има стандартна информация. Може би история на домейна (снапшот на whois-а), връзки към страниците в whois.jabse.com на домейни на същия собственик, история на ip-то ще са интересни. Може да има аларми при промяна на зададени парамери, при изтичане и други подобни.
 
За: whois.jabse.com моля за мнение

За: whois.jabse.com моля за мнение

Историята е от скоро - ще се натрупа с времето. За домейни от същия собственик - ако имам отбелязан собственик, линкът е активен. Ако не - просто можете да напишете името на човека и да изберете Пълно търсене. За история на IP - бих могъл да я запазвам. Не ми е хрумвало че би представлявало интерес. За алармите - благодаря .

mlazarov какво би очаквал да има на сайта ? Или пък как бих могъл да кръстя това, което е в момента.
 
За: whois.jabse.com моля за мнение

За: whois.jabse.com моля за мнение

Ето ви сайт DomainTools.com (може вече да го знаете) от където да черпите вдъхновния.
 
За: whois.jabse.com моля за мнение

За: whois.jabse.com моля за мнение

Дадох ти репутация, не знам дали работи, ценно е тулчето, пробвах го.
Сложи си реклами отстрани и на неговите резултати, заслужава благодарности.
 

Горе