SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress за видео сайт?

bigger

New member
Имате ли някаква идея, преди да се захвана да правя каквото и да било.. искам да направя сайт с клипове от youtube, имам възможност да сложа и php motion примерно или някой друг youtube clone, но не ми се занимава да пълня сървъра, а и е по-лесно да качвам клипове от youtube и по бързо. Та имате ли представа мога ли да направя сайт с видеоклипове от youtube със wordpress? Фактически да стане подобно на vbox7, най-гледани, коментари, последни алабала.. и въпроса е как да се справя със картинките, thumbs на клипчетата, да знаете някой плъгин за wp? Напоследък съм голям фен на wp, само че честно да си призная имаше едно бъгче в последната преведена версия и ме изкара извън нерви с някакъв файл беше pluggable.php мисля и ми правеше големи проблеми, дано в новата версия го няма, че ако е така ще търся други алтернативи, както и да е като цяло, WP ще стане ли за тая работа и имате ли на предвид някой друг скрипт, но да ползвам youtube клипове, не да качвам аз, мерси предварително :)
 
Re: Wordpress за видео сайт?

Много почнах да му набирам на тоя wordpress, честно.. месец след като съм го пуснал, без да пипам абсолютно нищо..

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/music/public_html/wp-includes/default-constants.php:299) in /home/music/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

пак същия проблем, че и незнам как да го оправя...
 
Последно редактирано:

Горе