SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress меню

nick337

New member
Здравейте, искам на от менюто да махна определена категория.Гледах в скрипта но не мога да се оправя.

ето го и скрипта
<?php wp_list_categories('title_li=&orderby=id'); ?><li class="page_item current_page_item"></li>
Моля за помощ.

Благодаря.
 
Re: Wordpress меню

Здравейте, за да не отварям нова тема, реших да напиша въпроса си тук.

Може ли да ми помогнете с информация как да махна таг H1 i H3 от wordpress темата, която инсталирах? :confused:
Направих уникална шапка, за да се различава темата от останалите в нишата, качих я, но върху нея стоят надписите.
Предварително благодаря
 
Re: Wordpress меню

Ако си заменил заглавието на блога с лого, тогава най-добре просто махни H1 тага от темата, както и всичко, което се генерира в него. Ако го скриеш, рискуваш много.

Нека публикациите ти останат с H2 таг, примерно. Няма значение нивото. Техните заглавия ще са заглавията на страницата, погледната като документ.
 
Re: Wordpress меню

Точно това питам :) Как да махна тага H1 от кода.
Нищо не съм се опитвал да крия, просто си качих направена от мен шапка, на нея си има вградено лого, заглавие на сайта и т.н., просто върху нея отгоре стоят надписите от тага H1 и H3, което разваля идеята.
 
Re: Wordpress меню

Отиди в админ панела във менюто Външен вид (или Appearance) и подменюто Редактиране (или Editor). Там отдясно избери да редактираш файла Header. Вътре намери с ctr + f <h1>, изтрий заглавието и запази промените.
 

Горе