SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress тема за хотел

fridge

Senior Member
Някой от вас попадал ли на WP тема, подходяща (или която може да се нагоди) за сайт на малък семеен хотел? Рових се яко, ама нищо полезно не намерих по порталите...
 
Re: Wordpress тема за хотел

Е ти дори с един хедър подходящ може да нагодиш всяка тема за целта. нещо по-специално ли търсиш като резултат ?
 
Последно редактирано:
Re: Wordpress тема за хотел

Не, просто тема с хубави топли цветове, голям сменяем хедър и да е с нормална ширина (около 1000). Не можах да си намеря такава, която да ми хареса.
 
Re: Wordpress тема за хотел

Не, просто тема с хубави топли цветове, голям сменяем хедър и да е с нормална ширина (около 1000). Не можах да си намеря такава, която да ми хареса.

Може да използваш wordpress template ми отипотпал състезанието, оставил съм я за свободно сваляне. С две три корекции сигурно ще пасне.
 
Re: Wordpress тема за хотел

Изобщо не съм гледал датата на темата, видях - отгворих. Махнах линка щом ще е по спокойно.
 
Последно редактирано:
Re: Wordpress тема за хотел


Струва ли си заради един афилиейт линк да вадиш тази прашасала тема от 2010 година или това е целта на поста ? :)
 

Горе