SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress 3.3

За: Wordpress 3.3

За: Wordpress 3.3

ММммм перфектно, new lack of performance, fresh new exploits and so on.... :D
 
За: Wordpress 3.3

За: Wordpress 3.3

Все още няма българска версия ...ще изчакам още някоя седмица докато се появи и БГ.
 
Re: За: Wordpress 3.3

Re: За: Wordpress 3.3

Все още няма българска версия ...ще изчакам още някоя седмица докато се появи и БГ.

Не е проблем да се обнови и сега, даже е препоръчително. Просто е възможно на новите места в панела да ти е на английски, което не е болка за умиране.
 
За: Wordpress 3.3

За: Wordpress 3.3

Да живе WordPress и ние покрай него ;)
За някои хора и хостинг доставчици желаещи да турят 500+ клиента на една щайга може да не им е токова приятно но те да му мислят.
 
За: Wordpress 3.3

За: Wordpress 3.3

Изобщо не му мислят вече... cPanel/ linux е проблем на доставчиците, WordPress си е проблем на потребителите :D
 
За: Wordpress 3.3

За: Wordpress 3.3

И аз така си мисля, но хората не вярват, че си и вярват :D

Искрено се надявам да се окажа лош пророк, но уви ...историята до момента ме опровергава. Дано новата версия реши поне един от двата проблема.
 

Горе