SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wordpress plugin въпрос

Lilacor

SEO addict
Здравейте,

Имам следното питане във връзка с плъгина за WP Automatic SEO links (задаваш желани от теб ключови думи и при попадане на тях плъгина ги обръща автоматично на линкове, водещи към страница, избрана от теб). При добавяне на повече от 1 дума, която да води към една и съща уеб страница, линкът ми се чупи и ми дава, че води към несъществуваща страница. Предполагам, че това е направено с цел да се предотвратят повторенията, но в случая се явява пречка за мен. Опитах да разделям ключовите думи със запетая, както и с интервал, но отново никакъв ефект - линкът е активен само за първата ключова дума, другите не ги "превръща в линкове". Някой да знае как да се справя с този проблем?

Благодарности,

Николай
 
Re: Wordpress plugin въпрос

Ами, сега съм се захванал с този плъгин да го тествам. Допада ми, прегледно е всичко, но с този проблем не мога да се справя. Всъщност, понякога става с това 2-3 думи да водят към една и съща страница, а друг път - не. Кофти история...
 
Re: Wordpress plugin въпрос

Започвам да се замислям дали кирилицата в URL-ите не ги чупи по някакъв начин, макар с другите да сработи...
 
Re: Wordpress plugin въпрос

Другите и те са прегледни, с копи пейст на сегашния ти списък за има-няма 5 минутки ще разбереш дали ти вършат работа.
 
Re: Wordpress plugin въпрос

Keyword Link Plugin - този изпробвал ли си го, другия нещо не ми сработва...
 
Re: Wordpress plugin въпрос

Първия според мен е по-добър, но не зная как се държи с българския език. За Seo Smart links съм забелязал, че на английски се справя по-добре отколкото на български и му трябва време, преди няколко месеца се изнервих доста с него после го оставих и след няколко дни видях, че е направил връзки. Но аз съм ползвал само автоматичното създаване на връзките, не съм му задавал KW
 
Re: Wordpress plugin въпрос

Оправих се без да сменям плъгина. Оказа се от кирилицата. Ако някой има същия проблем - да пише, ще му помогна. :)
 
Re: Wordpress plugin въпрос

самата ключова дума я въвеждаш с йероглифите ли? Драсни едно лично как си го оправил, че може да се наложи ;)
 

Горе