SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Wp плъгин или съвет..

exLc

New member
Здравейте, имам следния проблем с една wordpress тема.При публикации не се показва снимката с thumbnail на заглавната страница.Опитах всичко което се сетих, но нищо не стана.Ако някои знае добър плъгин или просто има идея как да оправя това, нека споделя :)
 
Re: Wp плъгин или съвет..

Ами може би темата не поддържа формата на снимката. Аз съм се сблъсквал веднъж с такъв проблем. Опитай с друг формат на изображението. Това е първото, което ми идва на ум.
 
Re: Wp плъгин или съвет..

Не става и с други формати.Варианта за който аз си мисля е този - http://i43.tinypic.com/4ida3n.jpg , но въпросната тема въобще няма това поленце "Custom fields" ,където да попълня "thumb" и адреса на изображението.

Ами може би темата не поддържа формата на снимката. Аз съм се сблъсквал веднъж с такъв проблем. Опитай с друг формат на изображението. Това е първото, което ми идва на ум.
 
Re: Wp плъгин или съвет..

Виж как се вземат custom fields в loop-а на wp и сам ще можеш да си направищ custom полето.

Имаше и някаква функция, която взема първата картинка в публикацията и я показва като thumb. В G ще намериш всичко необходимо, порови малко ще ти е полезно
 
Последно редактирано:
Re: Wp плъгин или съвет..

А между другото Custom field се добавя с отметка. Ако не си го добавил правиш това, което казва Syncro
 
Re: Wp плъгин или съвет..

Мерси на всички, които писахте в темата.


На прозорец Нова публикация горе в десния ъгъл има падащо меню Настройка на изгледа. От там си пусни custom field-a

Така се оправи, но най-глупавото беше, че един час пробвах като създавах поле thumb ,докато просто е трябвало да е thumbnail.
 

Горе