SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WP станен проблем

nikolay-

New member
Проблемът е следния: от админ панела не мога да променя паролата или имейл адреса на админския акаунт. Също така при дърпане на плъгин, плъгинът бива инсталиран, но не мога да го активирам. Не ми дава никаква грешка, просто като се презареди страница отново показва стария имейл адрес и парола както и че плъгина не е активен. Много ми е интересно от какво е това?! До момента съм пробвал да сменя файл позволенията на 777, но нямаше ползва, също така спрях всички плъгини през mySQL за да видя дали не е от тях.
Някой ако е имал подобен проблем, ще се радва да сподели как се е справил? Предполагам както винаги съм изтървал нещо дребно, което ми създава проблеми :). За момента, съм решил проблема като съм сменил потребителската парола и имейла през mySQL, но това не е само временно решение.

offtopic / Все още не съм закусил и за това ям по някоя буквичка. Извинявам се за правописа в заглавието ама не мога да го едитна.
 
Re: WP станен проблем

Потърси в Google за emergency.php, ще си сетнеш с него нова парола стига да имаш достъп до хостинга, има и още един начин, но ако това не стане пиши, ще ти го кажа и него, елементарен е също.

Това, което описваш звучи сякаш нещо не се е качило като хората от WP core. Пробвай да качиш наново отгоре wordpress latest от сайта им.
 
Re: WP станен проблем

Проблема не е в това да си ресетна паролата, аз вече така или иначе я смених, само че през базата от данни. Въпросът ми е защо не ми дава от админ панела да пиша в БД-то.Защо не мога да си активирам плъгините примерно. А иначе ъпдейтнах до последната стейбъл версия, но проблема си стои.
 
Re: WP станен проблем

Хмм. Направи пълен бакъп на базата и файловете и експериментирай малко с чисто нова инсталация. Сложи същите тема и разширения и виж дали ще доведе до този проблем, или пък още от началото ще стане проблема. На края винаги можеш да върнеш всичко както си е било, но ще си научил това онова за проблема. Може и директно да пишеш на съпорта да се мъчат те малко. Но пак си направи бакъп на всичко преди това.
 

Горе