SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

wp-o-matic

wowfan

New member
Здравейте, някой може ли да ми каже има ли начин да накарам wp-o-matic да записва снимките от постовете които прави в media library вместо в неговата си папка или понякакъв начин да добави custom field със снимката към поста. Намерих една страхотна тема за новини: comfy magazine и тя си прави сама тумбнайлите от снимките в поста обаче нещо не мога да я сработя с wp-o-matic
Ако някой може да помогне ще черпя бира :)
 
Re: wp-o-matic

виж този плъгин. За съжаление периодично ще трябва да го пускаш http://wordpress.org/extend/plugins/cache-images/
...
P.S. той пък верно, че при себе си ги слага.
Освен да си напише cron който да ги мести и да пуска една заявка, коята да update-ва url-тата в wp_posts таблицата
 
Последно редактирано:
Re: wp-o-matic

Ми не знам какво ли не опитвах. Само със SOURCEDFROM става, като му задам фиид и той ми предлага постове, но трябва ръчно да публикувам всеки пост. А на мен ми се иска да го направя на автопилот може да видите на gossipsworld.lov4e.net как изглежда и по двата начина
 
Re: wp-o-matic

редактирай скрипта на wp-o-matic и си задай път къде да ти се кешират. по умълчание е в wp-content/plugins/wp-o-matic/cache ти си посочи пътя до media library. от опциите на плъгина си разреши кеша и всичко ще си дойде на мястото :)
 
Re: wp-o-matic

...тя си прави сама тумбнайлите от снимките в поста обаче нещо не мога да я сработя с wp-o-matic
Ако някой може да помогне ще черпя бира :)

Toва се прави с Thumbails for Excerpts. Аз го сработих тук: tech.nologi.us
 
Re: wp-o-matic

редактирай скрипта на wp-o-matic и си задай път къде да ти се кешират. по умълчание е в wp-content/plugins/wp-o-matic/cache ти си посочи пътя до media library. от опциите на плъгина си разреши кеша и всичко ще си дойде на мястото :)

Опитвах го този вариант, обаче не става само с поствянето на снимките в папката. Трябва някак да се постви отметка на самия пост че има като атачмент снимка. Не знам видях голям зор с това чудо. Ако някой има идея за някой подобен плъгин или някакви настройки по този да ппише
 
Re: wp-o-matic

С wp-o-matic не успях но го направих с sourcedfrom само че е полуавтоматично, но за сметка на това става супер. Може да го погледнете тука gossipsworld.lov4e.net
Мерси на всички, които се опитаха да ми помогнат
 
Re: wp-o-matic

wowfan, виждал ли си някакви аномалии с Comfy под IE6, мислих да купувам темата, но при мен срива браузъра още при зареждането, ако не на първата страница, на втората. Някой друг има ли такива проблеми с тази тема под ИЕ?

линк към демото на темата:
http://deluxethemes.com/comfy/
 
Последно редактирано:

Горе