SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WWW.EUROPE-BG.COM

mp3-label.info

New member
http://europe-bg.com/

Сайт, насочен към уебмастърите. Услуги свързани със създаването на сайтове, инсталацията им, както и с оптимизация на готови проекти.
Плащането е чрез SMS. А услугите се извършват до 5 работни дни (а някои почти веднага).


Сайтът използва PHP FUSION
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Леле, а после ще ми разправят, че цените се вдигали...ти уби рибата

На някои им се вдига, на други им падат:rolleyes:
Като се замислиш...не е голяма философия да инсталираш CMS система или някоя от другите дейности..:cool:Това,че някои се изхвърлят е др въпрос (то за това всеки търси сам да се избута). Пък и това е един от принципите на икономиката...убий конкуренцията...ниските цени предизвиква голямо търсене...
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

"Едва ли ще намерите тази услуга, на по-ниски цени. Често SEO оптимизаторите вземат над 50 лв. на своите клиенти. "

Ужас, толкова скъпо?! Алчни типове :)
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Заради такива като теб, истинските професионалисти ги гледат странно като кажат 4-5 цифрена сума...
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

"SEO ОПТИМИЗАЦИЯ. ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ . САМО ЗА 4.80 лв."

Бате, имам 10 сайта за оптимизация. Не 50 лв, 200 лв ще ти дам, че офертата ти е "уникална" и не е за изпускане :). Даже бъди готов за още :D

Ама става ли да се разберем така: ако до 3 месеца поне един (да бе - един само) от сайтовете не е в ТОП10 в Гугъл (ама да знаеш какви търсения съм ти приготвил :D), да ми платиш 10000 лв неустойка ?
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

OMG...

Поне не лъжете хората.
Особено това за SEO-то. Кви са тия глупости? Напиши "добавяне в търсачки"..и нищо повече.

А, гледам там из пакетите Пълна SEO ..какво ще рече и какво включва?

п.п. Само си губиш времет да се занимаваш с тоя сайт. Никой няма да ти върже...(поне никой нормален) :)
 
Последно редактирано:
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Е, неустойки за несвършена работа.. все тая...ама да ти окендза сайта...вече е за убиване. :)
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Няма как да не се включа и аз:

На бъдещите ти клиенти мога да им кажа само следното:
За 1 смс ще ти развалят маалко сайта и ще ти направят малко беля
За 2 смс-а ще ти развалят повечко сайта
За 3 смс-а ще ти направят така, че да бъдеш принуден да купиш нов домейн.

И сега сериозно,
Всеки уважаващ себе си и времето, което ще отдели за даден клиент - няма как да го замени за 1 смс.

Давам пример: ние оптимизираме сайтове на клиенти за шест месеца
и през тези шест месеца отделяме средно по 2 ч. на клиент, а сме трима души.
Следователно 3 х 2 ч- шест часа на ден - шест месеца работа

мислиш ли? в час ли си?
напиши - за един смс ще ви добавя сайта в една моя директория или в директория на w-seo

това ще е по-реалистично.

не лъжете хората
Малко съм груб - за което се извинявам, но това не е сериозно, а името на домейна - оххх от Европейския парламент могат и да ти купят домейна за някой леФ повече самоо за да спасят бъдещите уууууууужилени

Все пак - успех
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

М....4.80лв. - регистрация в 20 търсачки...
Това не е голяма работа.:eek:
Четете ВНИМАТЕЛНО! Не между редовете!
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Това било пълно SEO, така ли? :confused:

Ми четем... пише за SEO мео...нео и некой гео.
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Това било пълно SEO, така ли? :confused:

Ми четем... пише за SEO мео...нео и некой гео.

Пълна за услугата, която се предлага. В дъното ето тук, аз виждам какво е пълна оптимизация, а именно добавяне в 100 търсачки -
http://europe-bg.com/readarticle.php?article_id=4

А тук има списък кои са 80 от търсачките и директориите, в които ще бъдат добавени:
http://europe-bg.com/readarticle.php?article_id=7

А тук реших да уточня какво означава "пълна" SEO, за да няма недоразбрали...
http://europe-bg.com/faq.php?cat_id=3&rowstart=15
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Значи - според списъка - добавяте и в "Google Директория"...интересно, много интересно.
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

:D :D :D

И такава глупост не бях виждал, и това видях... Сега по великденските празници ти предлагам, да даваш на хората пари за да им направиш сайт. Великденска промоция.

Защо всеки който се докосне до интернет бизнеса и услугите, си мисли че ще избие конкуренцията и ще стане милионер преди да е навършил 30?
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Спирам да споря... Ако ще се почувствате по-добре - ПРАВИ СТЕ:D
А иначе за Гугъл ... два пъти съм я сложил.
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Спирам да споря... Ако ще се почувствате по-добре - ПРАВИ СТЕ:D
А иначе за Гугъл ... два пъти съм я сложил.

Добре де, чакай да ти обясня.
Когато човек търси такива услуги, той очаква насреща някакво ниво на професионализъм.
Кажи ми какъв професионализъм "лъха" от "сайт" (да - по принцип може да се приеме, че дизайна е нещо второстепенно, но в случая такъв просто липсва), скалъпен за 1-2 часа на готов CMS, където всяка втора дума е "SMS" (може би по тази дума "оптимизираш" сайта :D).
За какъв професионализъм може да говорим, при условие, че предлагаш "регистрация в Google Директория". Виж, ако наистина си редактор в DMOZ (ама пък като се замисли човек няма как да си редактор на всички възможни раздели, ама пък знам ли може пък да имате някаква там вътрешна си комуникация с всички останали редактори, колкото и да е абсурдно), аз ето тука тържествено заявявам, че съм готов да ти платя сума, 100-200-300-кратно по-висока от обявената в "ценоразписа", само за да ми листнат сайта в DMOZ.
Опаааа, без да исках те издадох, предлагаш платен DMOZ листинг .....
 

Горе