SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WWW.EUROPE-BG.COM

Re: WWW.EUROPE-BG.COM

gvv : нали ще споделиш резултата ? :)
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Как ще пропусна такава оферта просто... иначе наистина ако за 4.80лв. добавяте във 100 директории, веднага пускам смс :) Дори може и по епей.бг да ви платя... Иначе що се отнася до сайта... абе... не знам за каква оптимизация ми говорите, като вие дори едни мета тагове нямате... да не говорим за алт тагове на изображенията...
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Ако ми предложиш за 5 лв регистрация в 20 пр4+ сайта, евала, по epay ще ти ги пратя, че сметката за телефон е много голяма :D
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Как ще пропусна такава оферта просто... иначе наистина ако за 4.80лв. добавяте във 100 директории, веднага пускам смс :) Дори може и по епей.бг да ви платя... Иначе що се отнася до сайта... абе... не знам за каква оптимизация ми говорите, като вие дори едни мета тагове нямате... да не говорим за алт тагове на изображенията...

Чети добре - 20 директории - 4.80 лв.

Ако ми предложиш за 5 лв регистрация в 20 пр4+ сайта, евала, по epay ще ти ги пратя, че сметката за телефон е много голяма :D

Склонни сме на всякакви предложения, които можеш да споделиш с нас на имейл адреса ни
support@europe-bg.com
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Да - сайта нещо е off.
Ама иначе ми е интересно защо всички му се нахварлихте на човека да му обясните какъв е непрофесионалист. То в самото казване няма лошо, но с изключение на първите постинги другите са пълни с пренебрежение? Достатъчно е да му изброите грешките, които едва ли ще му позволят да спечели доверие на клиент и които първо трябва да оправи в собствения си сайт). Нещата се научават постепенно (затова е този форум) а и ако всички бяха топ SEO и за вас щеше да е по-трудно!
 
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

И сега сериозно,
Всеки уважаващ себе си и времето, което ще отдели за даден клиент - няма как да го замени за 1 смс.

Давам пример: ние оптимизираме сайтове на клиенти за шест месеца
и през тези шест месеца отделяме средно по 2 ч. на клиент, а сме трима души.
Следователно 3 х 2 ч- шест часа на ден - шест месеца работа

мислиш ли? в час ли си?
напиши - за един смс ще ви добавя сайта в една моя директория или в директория на w-seo. това ще е по-реалистично. не лъжете хората
Малко съм груб - за което се извинявам, но това не е сериозно, а името на домейна - оххх от Европейския парламент могат и да ти купят домейна за някой леФ повече самоо за да спасят бъдещите уууууууужилени

Все пак - успех

w-seo, евала че не ти пука. Но има едно но.
Наистина тук-там има хора успяващи да класират сайт и го правят за малко пари когато стартират. Просто досега са го правели за хоби. Естествено че не могат да се сравняват с професионалистите, макар че някои хора се учат доста по-бързо от другите (зависи кой ти е учителя).
Друг е въпроса има ли смисъл за без пари, дори да си безработен, да имаш много свободно време и да ти е приятно да го правиш.

Моя съвет към EUROPE-BG.COM - не го прави за без пари! Клиентите са неблагодарни! Когато някога официално и аз стартирах такава услуга, зверски ме оплюха :). Навсякъде където са сетиха. Заради ниските цени. Което не ми пречи да си класирам сайтове чудесно и до днес. Съвет: Ако не искаш същото, коригирай си цените. Освен да те намразят и да ти се смеят, нищо друго няма да постигнеш. Дори да си добър. Дори и клиенти няма да си намериш.
Нали знаеш на колко сайтове е написано: не плащайте на оптимизатори предлагащи цени под...
Не вярвайте на оптимизатори предлагащи ви ключови думи в url адресите... което не им пречи те самите да го предлагат... не пречи и в техните сайтове да е точно така :D
 
Последно редактирано:
Re: WWW.EUROPE-BG.COM

Хмз, лошо няма да имат ниски цените... това с икономиката е изтъркан вариант :) Да добре искаш да убиеш конкуренцията, но с какво ще я избиеш? Утре ще дойде някой клиент който ще иска да му оптимизираш сайта уклепан преди това от някой псевдо "оптимизатор" и какво правим? Да и аз поддържам няколко сайта и до момента единият ми от няколко месеца не е паднал под първа позиция в гоогле, но всичко това е просто случайност... не мога да се смятам за великият оптимизатор и да ходя да говоря глупости а камо ли да ходя да се излагам пред хора които са наясно с нещата. Сигурно ще се запиташ защо да ми се смеят? - е един от колегите е обяснил по колко време отделят за да изтласкат даден сайт в челната десетка на гоогле. Кой ценящ труда си и разбиращ си от работата, ще се съгласи 6 месеца да е роб на даден сайт и да се занимава всеки ден по 2-3 часа за 5 лв? Че те и циганите не биха се хванали за 2 лв на час ;)
 

Горе