SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

YouTube на Български

Re: YouTube на Български

Да и аз тъкмо преди малко забелязах. Мисля че менютата ми се промениха преди няколко дни, но днес и описанието на клипчетата също се промени. Там дето пише от преди колко време са, на страницата с абонаментите ми.
 
Re: YouTube на Български

Навлязоха и на "необятния" БГ пазар :) Поздрави за екипа на vbox и дано това ги стимулира да не спират с подобренията.

Съмнявам се да влезнат на БГ пазара. Според мен както в много сайтове вече, по ip или не знам по кое, гледа се какъв е посетителя и навигацията му е на неговия език, за улеснение просто. Пък и не смятам, че могат да бъдат конкуренти на вбокс в БЪЛГАРИЯ, тъй като вече всички са свикнали да влизат във вбокс. На мен ютуб, отдавна не ми е интересен, освен да си пусна някой клип на някоя любима песен.
 
Re: YouTube на Български

Аз пък влизам предимно в тубата тей като клипчетата се препокриват на 90% с vbox, но това си е въпрос на лична гледна точка.
Тук е въпрос на желание от страна на youtube да влезе.Facebook вече е глобална мания у нас - youtube клипчетата се embed-ват директо там, а Бай Ганъо иска да му гледат снощното напиване директо от профила ;)
 

Горе