SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Адрес и СЕРП

bgkulinar

Меринджей
Как ще коментирате този резултат? Говоря за резултата веднага след картите.

Ясно, че нишата е ниско конкурентна, но дали е бъг или нещо друго според вас?
 
Re: Адрес и СЕРП

Ами просто е индексирал адреса на фирмата :)
Код:
Комплектни товари, контейнерни превози
ул. “Първа българска армия” 18, 1220 София, България
tel: +359 2 9262816,   fax: +359 2 9801631
 
Re: Адрес и СЕРП

bulram, адресът не е споменат в резултата, който излиза при търсенето. А едва ли някой е линкнал сайта с адреса.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]след сливане с резултата от локала, може да се качи при картите
[/FONT]
Да, но резултатът е в органичното търсене, не в картите.
 
Re: Адрес и СЕРП

И аз не виждам бъг. Просто при търсене сайта генерира "тагова" страница с всички необходими атрибути, конкуренцията е слаба и това е позволило на въпросната страница да се класира добре в гугъл. Ако сайтовете за обяви (специално таговите им страници) не бяха извън индекса сигурно щеше да покаже някоя от тях.

едит. мислех че става дума за първия резултат, сега видях че говориш за scorpion shipping
 
Последно редактирано:
Re: Адрес и СЕРП

при мен има 3 преди картите и от тях първия е

http://www.kartasofia.com/първа-българска-армия-tags.html

за него си помислих че става дума :)

Сканирах линковете към скорпиона, но не открих линк с котва адрес, повечето дори нямат котва
 
Re: Адрес и СЕРП

Сканирах линковете към скорпиона, но не открих линк с котва адрес, повечето дори нямат котва
Именно това ме навежда на мисълта за бъг ... или фийчър?
 
Re: Адрес и СЕРП

виж и това

Както казва и Гената, най-вероятно ще влиза в картите. Нямам друго обяснение. Вярно, адреса фигурира 4 пъти, на 4 езика и търсачката харесва транскрипцията му, но с начина по който се стига до различните езикови версии, едва ли се класира заради него.
 
Последно редактирано:
Re: Адрес и СЕРП

Пробвайте с промяна на местоположението в лявата колона от страницата с резултатите на гугъл. Предполагам и на двама ви е Пловдив -> София
 

Горе