SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Български dofollow блогове

Последно редактирано:
Re: Български dofollow блогове

http://www.directory.bg/blog/

Дуфолоувам всички връзки - както в постове, така и в коментари. (е, без С I А L I S и подобните му)

Блогът е нов, но пък за сметка на това има съвсем малко и безинтересни постове. :D
 
Последно редактирано:
Re: Български dofollow блогове

Линковете от отговорите на Какво мислиш? са dofollow. Главната страница е с PR3. Повечето вътрешни страници са с PR2 като въпроса за ипотпал състезанието например и всичките популярни със сигурност са 2.
 
Последно редактирано:
Re: Български dofollow блогове

http://www.directory.bg/blog/

Дуфолоувам всички връзки - както в постове, така и в коментари. (е, без С I А L I S и подобните му)

Блогът е нов, но пък за сметка на това има съвсем малко и безинтересни постове. :D

готово.

Можеш да добавиш и моя http://yanuzov.info :)

виждам че не са dofollow, но го добавих. Да приемем че скоро ще го оправиш.
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Много благодаря за прекрасната тема. Гледам че отдавна не е обновявана, някой има ли ъпдейтнат списък?
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Много благодаря за прекрасната тема. Гледам че отдавна не е обновявана, някой има ли ъпдейтнат списък?

Постарах се да направя актуален списък - Български dofollow блогове - сигурно има пропуски, ако имате предложения пишете.
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Постарах се да направя актуален списък - Български dofollow блогове - сигурно има пропуски, ако имате предложения пишете.

Благодарим за труда, но провери ли всички дали реално са dofollow? Питам защото гледам примерно ayanev.com ми изглежда да е NF.
Иначе ето още за списъка:

SEO блог на Андрей Димитров
DoFollow Директория за Статии
MarkBit.net | Интернет маркетинг блог
Полезни статии - Praz.eu
Tnetbg.net - Технологии, новини и статии за най-новото на пазара.

Надявам се да го поддържаш списъка, иначе след време ще стане неверен :)
 
Последно редактирано:
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Не всички блогове от списъка му са dofollow, прегледай ги пак и поправи списъка :)
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Ще добавя и ribarica.org - PR2 - Пишете смислени коментари, иначе няма да одобрявам нищо!
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Благодарим за труда, но провери ли всички дали реално са dofollow? Питам защото гледам примерно ayanev.com ми изглежда да е NF.
Иначе ето още за списъка:

SEO блог на Андрей Димитров
DoFollow Директория за Статии
MarkBit.net | Интернет маркетинг блог
Полезни статии - Praz.eu
Tnetbg.net - Технологии, новини и статии за най-новото на пазара.

Надявам се да го поддържаш списъка, иначе след време ще стане неверен :)

Благодаря ти за бележките! Премахнах ayanev.com - уж ги проверявах всичките, но този явно не съм го видял че е нофолоу.

Добавих MarkBit.net (как съм го пропуснал?) и Tnetbg.net.

А за директориите за статии - предлагам те да са в отделен списък, понеже гугъла третира по различен начин директориите за статии. Иска ми се това да е списък само с тематични дофолоу блогове,
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Ще добавя и ribarica.org - PR2 - Пишете смислени коментари, иначе няма да одобрявам нищо!

На ribarica.org като че ли още няма коментари? Нека се появят и ще го добавя веднага.
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Само да кажа, че първия блог, който споменах, изглежда не приема вече коментари. Така че не го добавяй :).

Блога вече не е мой, продаден е :)
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Благодаря ти за бележките! Премахнах ayanev.com - уж ги проверявах всичките, но този явно не съм го видял че е нофолоу.

Добавих MarkBit.net (как съм го пропуснал?) и Tnetbg.net.

А за директориите за статии - предлагам те да са в отделен списък, понеже гугъла третира по различен начин директориите за статии. Иска ми се това да е списък само с тематични дофолоу блогове,

ОК, както кажеш, но и те си дават дофолоу коментари :).

Блога вече не е мой, продаден е :)

ОК :)
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

На ribarica.org като че ли още няма коментари? Нека се появят и ще го добавя веднага.

Ами тествайте и ще видите :)
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Ето ви актуален списък с dofollow блогове. Всички блогове са проверени днес с актуална информация за PR.
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Ако приемаш с PR0, сложи и моя - seo-globe.net

Ок, но да знаеш много е грозно така на готово да вземеш труда на хората и поне една връзка към първоизточника да сложиш :)
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Ок, но да знаеш много е грозно така на готово да вземеш труда на хората и поне една връзка към първоизточника да сложиш :)

Андоне, знаеш че уважавам твоя блог и го цитирам на няколко мои сайта - но списъка ти е супер неактуален, затова съм ги събирал от всякакви места, теми от форуми и други списъци, ако трябва да ги посоча ще стане дълъг списък.

То се оказа че и моя не е съвсем актуален, сега пускам коментари и където не ги одобрят до седмица, ще ги премахна от списъка.
 

Горе