SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Имам 2 въпроса. Ще се радвам, ако някой ми отговори адекватно :)
Когато блогът е пр 4 например, а страницата с коментар(или статия да кажем, където слагам мои връзки) е пр0 - каква тежест имат връзките? Същата ли като от сайт пр0 и страницата с коментари пак толкова(може би не).

Една актуална тема- удачно ли е да се слагат връзки в блогове с доста различна тематика.

Мерси предварително и поздрави!
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

Имам 2 въпроса. Ще се радвам, ако някой ми отговори адекватно :)
Когато блогът е пр 4 например, а страницата с коментар(или статия да кажем, където слагам мои връзки) е пр0 - каква тежест имат връзките? Същата ли като от сайт пр0 и страницата с коментари пак толкова(може би не).

Една актуална тема- удачно ли е да се слагат връзки в блогове с доста различна тематика.

Мерси предварително и поздрави!

1. Нещата не са толкова прости, но общо взето НЕ. Много по-добре е да имаш линк от статия с PR0, която е на домейна на cnn.com примерно, отколкото от някакъв умрял PR0 сайт.
2. Принципно трябва да гледаш да вземаш връзки от страници по твоята тема или поне малко нещо общо да имат. Ако не можеш да намериш такива или са много малко, то вземай и от други. Със сигурност е по-добре да имаш нетематични линкове отколкото да нямаш никакви ;).
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

по пътя на логиката е така.
мерси :)

По втория въпрос - по мои наблюдения, връзки от авторитетни сайтове с PR от 5 нагоре имат голяма тежест, даже и да са нетематични.
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

И един блог и от мен, той е малко часовникарски насочен но ще одобрявам всеки смислен коментар. За сега е само с ПР2, но това ще се променя в бъдеще. Ето и линкче към самия блог: Маркови часовници - Блог
 
За: Български dofollow блогове

За: Български dofollow блогове

От много време някой не е добавял някое блогче, не се притеснявайте :)
 

Горе