SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вземи безплатен .EU домейн

Daten

New member
Суперхостинг пак пуснаха страшна промоция, като този път е за .еу домейните. Раздват 500 безплатни такива.

Код:
В средата на този месец стартираме една много интересна промоция, която ви дава възможност да изразите своята европейска идентичност, регистрирайки домейн  от областта .EU само за 5.95 лв/година с включен ДДС. От изключителното ни предложение ще можете да се възползвате до 15 декември, като промоционалната цена е валидна само за първата година на регистрацията.

В допълнение към промоцията, сме подготвили и още една изненада за всички наши настоящи клиенти - ще раздадем 500 напълно безплатни .EU домейна! Eдинственото условието за получаване на безплатен .EU домейн е да имате поне една активна хостинг услуга - хостинг план , виртуален сървър или нает сървър. Промоцията ще бъде валидна до изчерпване на определената квота.

EU домейните са изключително подходящи не само за организации, консултанти и общественици, чиято дейност е обвързана с различни европейски програми на ниво Европейски съюз, но и за лични и фирмени сайтове. Възможност за регистрация на .EU домейн имат общо 500 милиона европейци в 27 страни, една от които е и България. След старта на общата регистрация през април 2006 г. до момента са регистрирани над 3 милиона домейни от областта .EU, а за България броят на тези домейни е почти 15 000. Само за няколко години .EU домейните станаха второто предпочитано разширение след .COM и въпреки това все още има множество свободни стойностни и хубави имена от тази област.

Все повече хора предпочитат европейските домейни, заради европейската идентичност и посланието, което носят. Избирайки .EU домейн, вие показвате, че сте готови да отговорите на европейските мащаби, да развивате сериозен бизнес и в рамките на ЕС или просто сте отворени и се чувствате част от обединена Европа.

Не пропускайте възможността да регистрирате своето уникално Интернет име в областта .EU. Можете да се възползвате от промоционалната цена на нашия сайт на страницата за регистрация на домейни от СуперХостинг.БГ. Все още има стотици хиляди атрактивни и свободни имена!

Повече в блога им. Налазвайте, че останаха само 370. :eek:
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

Има си хас всички форумци да не са там. Аз отидох в 15:05 и бяха останали към 430. На няколко пъти докато проверявах и някой регистрираше преди мен. В рамките на 30-35 минути, на 3 домейна със сигурност стана така. На едната проверка е свободен, след малко вече не е. Ще видя после с кой ще се боричкаме. На 2-та им имам .com, но съжалявам за третия :)
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

И аз намазах :) Няма да е зле да си кажете какво си купихте :)
Аз взех kulinarnirecepti.eu
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

аз пък виждам домейните за 5.95, въпреки че имам и хостинг при тях. От къде се вижда че домейна е безплатен и колко остават?

Намерих къде е заветния бутон :)
 
Последно редактирано:
Re: Вземи безплатен .EU домейн

И защо балъци. Какво толкова им има на .еу домейните
Като за начало - супер неясна политика кой и защо може да притежава еу домейн.

Второ - всяка смяна на whois се води като трансфер и се плаща като такъв.

Трето - трансферът НЕ добавя допълнителен срок към удължаването на домейна (както е при .com, .net и другите)

Четвърто - слаб афтърмаркет, клонящ към нулата.
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

И аз си взех един, за експериментиране ще се ползува една година. След това довиждане :)
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

И аз си взех. Не мисля че съм балък имам един .еу с ПР3 е и мисля че няма проблем в това отношение.
Поздравявам мениджмънта на суперхостинг за интересните промоции през последите месеци.
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

Жалко, че не дават на кирилица. А по принцип има домейни на кирилица в EU. За мен EU са домейните с най-висок trust, които се позиционират най-лесно. А ако е и на кирилица, сигурно ще лети. Още не съм тествал обаче.
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

Жалко, че не дават на кирилица. А по принцип има домейни на кирилица в EU. За мен EU са домейните с най-висок trust, които се позиционират най-лесно. А ако е и на кирилица, сигурно ще лети. Още не съм тествал обаче.
Аз съм - до голяма степен съм съгласен.
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

Жалко, че не дават на кирилица. А по принцип има домейни на кирилица в EU. За мен EU са домейните с най-висок trust, които се позиционират най-лесно. А ако е и на кирилица, сигурно ще лети. Още не съм тествал обаче.

На webit Ранд от seomoz не ви ли говори за това:
exact-match-domain-google-bing-org-net-com-en.gif


.eu се класира за exact match име по-добре от org и net, затова и се използват доста въпреки многото ограничения които bgkulinar каза. Купуваш точното име и след това е лесно. Това обаче със сигурност също ще се промени рано или късно, в оригинала в сеомоз също го пише.
 
Последно редактирано:
Re: Вземи безплатен .EU домейн

Добре де. Като се класира толкова добре, посочете ми една конкурентна ниша, в която еу-тата са повече от комовете в топ 10.
 
Re: Вземи безплатен .EU домейн

Еми не се класира по-добре от com, на графиката горе също се вижда много ясно, къде го прочете :)

Вижда се добре че com го бие с поне 10-15%. Едва ли ще видиш много нови доказателства за супер класиране на .eu и защото те са относително млади и все още нямат кой-знае какъв линк билдинг.
 
Последно редактирано:

Горе