SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вицове

За: Re: Вицове

За: Re: Вицове

Първия път при мен не стана.
След това опитах да потърся нещо и веднага след това написах do a barrel roll и тогава се получи ефекта. :-]
Друго интересно е търсенето на думата "Tilt"
 
За: Вицове

За: Вицове

Още от "тайните" на google - в google earth като се натисне Ctrl+Alt+A ...би трябвало да излезе авио симулатор и да си избереш самолет ( не съм тествал, само прочетох в един полски сайт, видео:
http://www.youtube.com/watch?v=vmUz3v2PvoI&feature=player_embedded )
В пикасата - Ctrl+Shift+Y някакви мечета излизали :)
answer to life the universe and everything
Напиши в google google gravity и после "чувствам се късметлия"

 
Re: Вицове

Баща отива в детската градина, за да прибере сина си.
- Кой е вашият? - пита учителката.
- Има ли значение, нали утре ще го върна.

----------------------------------------------------------------------------------
Двама приятели се срещат и единия пита:
- Как сте в къщи?
- Имам проблеми с жената.
- Защо, какво става?
- Ами наказах я един месец без секс, обаче да вземе един простак да дойде и да отмени наказанието...;D
 
Последно редактирано:
Re: Вицове

- Защо жените след като заредят автомобила не изтръскват пистолета?
- Че откъде ще имат този рефлекс?
 
За: Вицове

За: Вицове

Писмо до Google Inc.
Уважаеми Гугъл, моля, спрете да се държите като жена ми: позволете ми да си завършвам сам фразите, вместо да ми подсказвате как да завършат.
 
За: Вицове

За: Вицове

Опитвам се да вляза в сайта на Централната Избирателна Комисия. Трябва да напиша cik.bg, но всеки път неволно пиша cirk.bg
 
Re: За: Вицове

Re: За: Вицове

Учителката пита Иванчо:
-Защо имаш толкова празни места в диктовката?
-Място за реклами госпожо!

:)
 
Re: Вицове

Акушерката пита млада майка:
-А таткото ще присъства ли на раждането?
-Надали.
-Защо?
-С мъжа ми нещо не се разбират!:D
 
За: Re: Вицове

За: Re: Вицове

Каква е разликата между жената и комара? Никой не гали комара по главата докато смуче! :D

А ето и две забавни картинки, на които попаднах наскоро:
Lie - Read the terms.jpg
Browsers.jpg
 
За: Вицове

За: Вицове

Сутринта пощальонът звъни на вратата. Тя се отваря, а на среща му симпатична русокоса мадама на видима възраст 20-22 години, която му се нахвърля и започва да го целува страстно. Придърпва го да влезе в къщата и го избутва директно към спалнята, разсъблича го, хвърля го на леглото и започва бурен ****.След като приключват, мадамата бързо отива до кухнята, приготвя закуска и му я сервира в леглото. На изпращане пощальонът още стресиран и неразбиращ какво точно му се случва, вижда как мадамата бърка в портфейла си и му връчва един долар. Тогава той се престрашава и пита: - Не разбирам за какво е всичко това? А тя отговорила: - Ами вчера подхвърлих на мъжа ми: "Утре е последният работен ден на пощальона, какво да измислим за него?", и той ми отвърна: "Еби го... дай му един долар." - Но да си призная, закуската беше лично моя идея.
 
Re: Вицове

Два часа след полунощ.В Бърза помощ докарват на носилка двама млади мъже.
Ръката на единия е заклещена до лакътя в задника на другия.
Дежурният хирург замислено оглежда двойката първо от едната, после и от другата страна.
Накрая въздъхва:
- Момчета, вас са ви объркали. Въобще не сте за тука!
- А за къде? - чува се изтерзан двуглас от носилката.
- За Кукления театър.........!
 

Горе