SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за noindex

Re: Въпрос за noindex

Ами не, ще прецакаш тринарния израз. Вероятно в настройките на админ панела се задава дали да има ноуфолоу или не.
 
Re: Въпрос за noindex

bgkulinar каза:
Ами не, ще прецакаш тринарния израз. Вероятно в настройките на админ панела се задава дали да има ноуфолоу или не.

Виж bgkulinar какви мъдри идеи ти дава :)
 
Re: Въпрос за noindex

georgimateev каза:
хаха :) мдам, кулинара не е вчерашен, много правилно се включи
Хахаха да да...много правилно се включи, аз питам за noindex, той ми обяснява за nofollow, много правилно се включи... хахахаха баси майтапа : ]
 
Re: Въпрос за noindex

смф слага ноиндекс на станиците които са дублирано съдържание. разбирай на 95% от урл-ите във форума,
защото смф генерира по 20 такива урл-та за всяка контент страница, към това има и няколко допълнителни проблема
този ноиндекс спъва бота на всяка крачка, махането му те вкарва в проблеми с дублирано съдържание и безброй репликирани страници


теоритично бота трябва да ти индексира правилно форума,
но на практика не

накратко - за сео, смф съкс
спасявай се към пхпбб или друга платформа докаро е време
 
Re: Въпрос за noindex

nbsp каза:
смф слага ноиндекс на станиците които са дублирано съдържание. разбирай на 95% от урл-ите във форума,
защото смф генерира по 20 такива урл-та за всяка контент страница, към това има и няколко допълнителни проблема
този ноиндекс спъва бота на всяка крачка, махането му те вкарва в проблеми с дублирано съдържание и безброй репликирани страници


теоритично бота трябва да ти индексира правилно форума,
но на практика не

накратко - за сео, смф съкс
спасявай се към пхпбб или друга платформа докаро е време

Олелей!
Ама аз
хахахаха
не разбрах много добре какво ми каза, ама след като ти прочетох поста май ще сменям SMF-то
: ]
 

Горе