SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за Php bb

lipa

New member
"Име форума•Виж темата - Име на темата"- мога ли по някакъв начин да от редактирам това показване на темата в социалните мрежи на просто: "Име на темата", тоест да изчистя "Име форума•Виж темата - " . Как ще е най-добре от гледна точка на СЕО?
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Да, може да се направи, но самият начин, по който задаваш въпроса ме съмнява, че ти би се справил сам с това. Съвета ми е - плати си и наеми някой да ти го направи.
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Да, може да се направи, но самият начин, по който задаваш въпроса ме съмнява, че ти би се справил сам с това. Съвета ми е - плати си и наеми някой да ти го направи.
Усещам от твоя страна едно негативно отношение, ако исках да плащам нямаше да пиша темата тук. Все пак предпочитам да се науча, сам за да не плащам на някого.
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Усещам от твоя страна едно негативно отношение...

Няма негативно отношение, просто е практика. Практика от моя страна. Минал съм по този път и съм се сблъсквал с много от тези проблеми, за които питаш, не само в тази дискусия, но и в предишните. И знам, научил съм се и си правя сам нещата. А това е свързано с четене и практика. Отделил съм време да потърся информация в интернет, отделил съм време да се запозная с възможностите на системите които ползвам, да се запозная с официалната документация и препоръките на авторите на системата. И следва практика. И макар да е базирана на проба-грешка, много по-бързо се научава, защото така, по този начин даже и да не си го правил вече знаеш къде да пипнеш, какво да направиш за да не грешиш и да успееш.

Гарантирам ти, че ако беше внимавал в отговорите на хората по предишните ти въпроси и затруднения, които беше срещал по сайта и форума - сега щеше да се справиш без никакви проблеми.

А сега ще трябва да ти обясня кой файл да отвориш, какво да направиш, кое да промениш, кое да изтриеш... . Не, няма да стане тая... Учи и се оправяй сам. Днес питаш за едно, утре за друго... и така ще си вечния питащ. А се иска малко за да научиш. И както казвам - ако не можеш или не искаш да научиш - наеми някой да ти го направи и да ти е мирна главата.
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Няма негативно отношение, просто е практика. Практика от моя страна. Минал съм по този път и съм се сблъсквал с много от тези проблеми, за които питаш, не само в тази дискусия, но и в предишните. И знам, научил съм се и си правя сам нещата. А това е свързано с четене и практика. Отделил съм време да потърся информация в интернет, отделил съм време да се запозная с възможностите на системите които ползвам, да се запозная с официалната документация и препоръките на авторите на системата. И следва практика. И макар да е базирана на проба-грешка, много по-бързо се научава, защото така, по този начин даже и да не си го правил вече знаеш къде да пипнеш, какво да направиш за да не грешиш и да успееш.

Гарантирам ти, че ако беше внимавал в отговорите на хората по предишните ти въпроси и затруднения, които беше срещал по сайта и форума - сега щеше да се справиш без никакви проблеми.

А сега ще трябва да ти обясня кой файл да отвориш, какво да направиш, кое да промениш, кое да изтриеш... . Не, няма да стане тая... Учи и се оправяй сам. Днес питаш за едно, утре за друго... и така ще си вечния питащ. А се иска малко за да научиш. И както казвам - ако не можеш или не искаш да научиш - наеми някой да ти го направи и да ти е мирна главата.
Стига си спамил темите ми бе с философски разсъждения! Знам защо се държиш така и точно кой си !
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Не ти спамя, напротив-помагал съм ти и пак ще ти помагам. Но когато смятам, че не си прав си го казвам. :)
А това, че си знаел кой съм - ми знай, не се крия, навсякъде ползвам този никнейм, а пък ако не знаеш, ще ти кажа кой съм! :)
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Не ти спамя, напротив-помагал съм ти и пак ще ти помагам. Но когато смятам, че не си прав си го казвам. :)
А това, че си знаел кой съм - ми знай, не се крия, навсякъде ползвам този никнейм, а пък ако не знаеш, ще ти кажа кой съм! :)
Това е спам върху темата ! Ако не можеш да помогнеш не пречи, няма смисъл тук да се хвалиш колко си напред с материята и знаеш всичко на света! Сигурен съм че има неща които не знаеш и които аз или другите колеги на сайта знаят така, че няма смисъл от самохвалство в чужди теми . Твоята цел да успамиш темата просто!
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Аз предлагам и алтернативен начин, който също е много лесен. Просто отваряш езиковия файл, намираш стринга, който ти трябва и го редактираш там. Така можеш да смениш или премахнеш текста на каквото си поискаш от системата на форума. От гледна точка на SEO колкото по-се различават формулировките от стандартното, толкова по-добре. Освен това може да редактираш и някои от грешките, тъй като в оригиналния превод са страшно много.
 
За: Въпрос за Php bb

За: Въпрос за Php bb

Имаше и по-лесен начин да се направи, просто се разменяха местата на Името на сайта и Името на темата. Но не помня как беше.
 

Горе