SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на е-магазин. Търси се !

Viruscom

New member
Здравейте !

Търся хора, най-добре фирма, която да изработи електронен магазин.

Условието е да НЕ бъде някоя система, която само да се модне и да се смени дизайна, а всичко да е уникално.

Магазинът трябва да си има цялата стандартна функционалност за извършването на тази дейност ( поръчки, отчети и т.н. )


Очаквам вашите оферти на hristiqn.chobanov@gmail.com.

Ще е най-добре, ако сте разделили нещата по модули.
Пример :

Модул "Отчети" + 100 лева
Модул "Поръчки" + 150 лева
Модул "Новини" + 50 лева и т.н.

Лек и успешен ден ! :)
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Аз лично бих ви препоръчал да моднете някоя от опен сорс системите. Иначе откривате топлата вода наново, освен ако нямате намерение да продавате софтуера впоследствие

Това е само приятелски съвет а не оферта
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

винаги е много по добре да се напише система, която е пригодена за бизнес модела, от колкото да се модва готова за да се пригоди за бизнес модела (ресурса и парите ще са много повече).

п.с. самата оферта ми се струва неадекватна, и предчуствам, че нито знаете какво искате, нито искате да си платите за това което ще ви предложат.
 
  • Like
Реакции: Slav
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Според мен пък, щом искат да е разделена на модули, вероятно искат в последствие да я препродават и да си избият парите от покупката, но реално погледнато, за тази пари не знам кой ще се навие да ви направи такава система, а и за да е стабилна една система е необходимо или да е разработвана с години или поне хората които се хващат да я пишат, да са писали подобни неща пак с години, а те за 200-300 лв, е абсурдно да се хванат, но все пак силно се надявам да откриете желаното. Лично аз давам същият съвет като кузманин, по-добре ползвайте някой готова система и за тия пари някой ще направи чудеса с нея.
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Хората търсят нещо конкретно. Спестете им философията и офтопика.
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Първо не съм казал колко пари давам за изработката на такъв сайт.
Само съм ви дал пример, което означава, че може и 3 000 да струва проекта.
Virosss е прав, че в последствие този проект ще бъде препродаден иначе не бих пуснал такава тема. Аз лично работя точно и конкретно, и знам какво точно искам.

Ще ви помоля да не спамите повече по темата, а да постваме само и единствено по нея (по темата).

Благодаря Ви предварително !
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Summer cart не става ли? Аз също търся ел.магазин за клиент и се спряхме на няколко уеб студия. Вкл и самър карт. Разбира се, ние искаме доста преработки, за което ще си платим. Май, обаче, за препродаване не можем да говорим.
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

пост-а ми не е с пам , по скоро има насочваща цел.

@Viruscom ето ти една последователност ако си заинтересован напиши на следния е-маил какво точно искаш и как си го представяш, след това може да обсъдеим за какво става въпрос :

1. ще направим спецификация - (плаща се)
2. правим оферта
3. правим модул - тества се - качва се - плаща се (модулите са уточнение в точка 1)

точка 3 се повтаря докато трябва.


това е e-mail-ът ако желаеш пиши : d_georgiev [at] amitystudio [dot] com
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Хората търсят нещо конкретно. Спестете им философията и офтопика.
На мен ми звучи по-скоро като проучване на конкуренцията ;)
Това което говоря е от опит - 90% от сложните запитвания за последните 2 години (сайт или магазин без значение) са били такива. Пожелавам успех на колегите които имат пари и желание да плащат на служителите си да правят често такива неща :) , ще им трябва.
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

На мен ми звучи по-скоро като проучване на конкуренцията ;).
Случаят не е такъв, познавам човека. А, тези, които бяха на последната среща, също го познават, макар и повечето само визуално - младежът, който седеше в мое ляво.
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Тогава се извинявам на Viruscom. Просто като 99% от над 200 подобни (сложни, с маса спецификации и тн.) запитвания са ти такива няма как да не мислиш така.
Потребителите които не разбират плащат най-добре. Факт.
Той иска да се постигне нещо определено, но не знае техническите спецификации и подробности, още по-малко пък кое какво е. Естествено това не значи че не се пазари за цена.
 
Re: Изработка на е-магазин. Търси се !

Здравейте !

Пак ще го кажа, че проектът ще бъде препродаден. Не мога да ви кажа, какво точно трябва да се направи, защото и клиета не знае( и не се и опитва да ми обясни, когато го питам ).
И отново ще го кажа - аз лично знам какво искам и как го искам, когато нещо ми трябва. Знам, че постът изглежда страшно наивно, но това е положението, в което се намирам и аз. Ето какво ми казаха : "Изсаме виртуаленмагазин. Изгответе ни оферта и тогава ще говорим."

Ще помоля вече да не се пише по тази тема. Благодаря ви !
Благодаря и на bgkulinar за подкрепата :)

Относно тези, които са пратили оферта : Ще ги прегледам до ден - два и ще ви отговоря. Благодаря ви много за помощта.

Лек ден !
 

Горе