SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли сериозни инвеститори?

sofremonti

New member
Здравейте, налага ми се да продам два от домейните си. Бих искала да останат в български ръце. Затова ги пускам първо тук. Офертата е валидна до неделя вечер.

dogs.fm * .FM PremiumPlus™ Domain - купен за 10000$ плюс 450 99 % уникални статии с 500-1200 думи за 3000 $.
Купи сега цена 15000 лева.

tips.fm * .FM PremiumPlus™ Domain - купен за 8000 $ плюс 1500 99 % уникални статии с 500-1200 думи за 9000 $.
Купи сега цена 20000 лева.

Купи сега цена и за двата 30000 лева.

Ако нещо е неясно може да питате тук в темата или на лс. Предоставям ноу хау за развитие и на двата сайта и анализ на конкуренцията.
 
Re: Има ли сериозни инвеститори?

брой посетители на ден?
приходи в момента?
отговори тук, не на ЛС моля.
 
Re: Има ли сериозни инвеститори?

Продавам домейни и статии към тях, не сайтове. Макар че има и по някой посетител на сегашните демо версии, на догс са 15-30 дневно, а на типс са 40-60 дневно. Всичките посетители са от гугъл. Типс.фм беше одобрен за адсенс дори без да погледнат сайта.
 
Re: Има ли сериозни инвеститори?

Писах по горе, че бих желала да останат в български ръце. Не го знам какво е това. Не съм го пуснала още никъде. Има го и в седо за 199$.
 
Re: Има ли сериозни инвеститори?

Забравих да спомена, че подновяването на домейните струва от 75$ до 100$
 
За: Има ли сериозни инвеститори?

За: Има ли сериозни инвеститори?

Някой друг продава твоя домейн и това не те притеснява? Не знам, аз от домейни не разбирам, ама това не е ли някакъв опит да ти откраднат домейна или нещо такова?
 
Re: Има ли сериозни инвеститори?

Нека не се счита за офтопик: Старите собствници на домейните вероятно са ги продавали, така се създават въпросните страници. Не казвам, че това е случаят. Ако някой, мисли, че може да купи домейните от посочените сайтове, да действа.
 
Re: Има ли сериозни инвеститори?

Нека продават, но дали ще го продадат? Всеки може да погледне whois и да види чий е домейна и дали продавачите са легитимни. Идват ми по пет-десет запитвания на ден от седо за продажба. Обявата сигурно от предишен собственик или някой фейк. А за сравнение на цената, която съм дала, може да проверите цената примерно на cats.fm
 
За: Re: Има ли сериозни инвеститори?

За: Re: Има ли сериозни инвеститори?

Нека не се счита за офтопик: Старите собствници на домейните вероятно са ги продавали, така се създават въпросните страници. Не казвам, че това е случаят. Ако някой, мисли, че може да купи домейните от посочените сайтове, да действа.

А ясно, може и така да е. Викам да сигнализирам, че да няма някаква измама нещо.
Поздрави.
 

Горе