SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво значи БГК?

pepi7543

New member
Re: Какво значи БГК?

Ако си бил в казармата сигурно знаеш как старите войници тормозят новите. Тук е нещо подобно, но по-лошо. :D
 
Re: Какво значи БГК?

Случайно влязах в линка User CP - http://www.webmasterbg.org/usercp.php и видях че имам червена точка, като кликнах на линка излезе този линк:
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?p=104973#post104973

Та в него пише:

Някой ще каже ли какво е това чудо и кой и за какво го пише :confused:

Ако обърнеш абривиатурата, ще си отговориш сам на въпроса ;)

Това в кръга на шегата, просто bgkulinar го е писал така, за да му стигне мястото за причината за отрицателният коментар :)
 
Re: Какво значи БГК?

Аха, значи е потребител.

Ако си бил в казармата сигурно знаеш как старите войници тормозят новите. Тук е нещо подобно, но по-лошо. :D


И защо го е писал, да не съм нарушил някои правила? Четох ги пак и не намирам причина :(

Като си нов и не можеш да постваш ли?
 
Re: Какво значи БГК?

Някой път просто не е на кеф:D

Въобще не обръщай внимание на репутацията.;)
 
Re: Какво значи БГК?

Ако си бил в казармата сигурно знаеш как старите войници тормозят новите. Тук е нещо подобно, но по-лошо. :D
Ай сега! Делфин не сме ви карали да правите.

pepi7543, мненията си особено неадекватни и затова ти дадох отрицателна репутация. Не е само заради онзи пост.
 
Re: Какво значи БГК?

Ай сега! Делфин не сме ви карали да правите.

pepi7543, мненията си особено неадекватни и затова ти дадох отрицателна репутация. Не е само заради онзи пост.

Какво ми е неадекватното :confused: Ако ти разбираш нещо, недей да си мислиш че всички са на твоя акъл и не очаквай от нас, начинаещите да знаем тва дето знаеш и ти ;)

Между другото и аз от известно време забелязвам че pepi7543 трупа мнения. Някак си личи когато някой го прави. Един вид на всяка тенджeра похлупак :D

Аз май явно нещо наистина не разбирам: Какво му е лошото на това да имаш повече мнения. Нали целта на този форум е такава? Да няма някакви платени планове тук ?
 
Re: Какво значи БГК?

Така и така тая тема замина към чата та да използвам случая да попитам нещо. Колко мнения трябва да има човек за да си сложи подпис? Търсих, четох, но явно съм пропуснал да видя къде пише.
 
Re: Какво значи БГК?

Мда, казаха ми вече кой е шефа тук.

Ок, съгласен съм. Но може ли да попитам тогава За какво да говоря в тази тема и в тази тема?

Говоря като човек на човек, та ако въобще има някаква коректност в тебе дай да се разберем. Форума е твой, това ок. Естествено всички ще ти се подмазват или уважават ако си го заслужил. Въпроса е ти дали предпочиташ да си точен и да те уважават защото взимаш тия решения с модерацията на форума справедливо или да те уважават само защото си собственика.

Целта на форума хич не е да се пълни с въздух

1. Пиша постове които определено не са спам и не са въздух. Резултата - червени точици от теб, бгк и може би някои други, не знам кои са.
2. Давам ви ценна безплатна информация - погледни тук и му помагам и на мисля че cloxy беше името тук за безплатен линк билдинг от сайтове. Резултат: Никакъв. Дори един човек не каза мерси.
3. Питам най-учтиво в някаква тема кое какво значи и дали не съм нарушил някакви правила. Резултат: даваш ми червени точки.

И отново Питам най-учтиво: Ако това е private forum, защо не ме баннеш направо или не спреш публичната регистрация за да не се регистрираме изобщо?
 
Re: Какво значи БГК?

Пич, замисли се щом не един, а няколко човека ти дават червена репутация и се изказват негативно за твоите мнения. Потърси проблема в себе си.

А, Шефа не му се подмазваме, той приема подмазване само във високоалкохолна и висококачествена форма. Ако разтърсиш във форума, ще видиш, че ми се е карал и на мен, но щом искам да съм тук, спазвам правилата, които той е поставил.
 
Re: Какво значи БГК?

Абе, че има подмазване има. Не искам да посочвам определени индивиди, че те май някои станаха и модератори. :D

@pepi7543 - понякога новите юзъри отнасят много бързо доста червени точки, но с времето нещата утихват. Е, все пак не прекалявай със спама, щото и без червени точки не е приятно!
 
Re: Какво значи БГК?

Пиша постове които определено не са спам и не са въздух.
Това не е от значение за червените точки. По принцип те се дават от обикновени потребители, в повечето случаи по субективни причини и общо взето не значат нищо. Не трябва да обръщаш внимание на това, че някой е изсрал червена точка с коментар от сорта на "еехх...", "minus", "не си в час" или някаква друга простотия анонимно под мнението ти. Това няма нищо общо с модерирането.

Пак някакъв анонимен пу*ьо драска с червено. Покажи, че си мъж и си напиши името.
 
Последно редактирано:
Re: Какво значи БГК?

Това не е от значение за червените точки. По принцип те се дават от обикновени потребители, в повечето случаи по субективни причини и общо взето не значат нищо. Не трябва да обръщаш внимание на това, че някой е изсрал червена точка с коментар от сорта на "еехх...", "minus", "не си в час" или някаква друга простотия анонимно под мнението ти. Това няма нищо общо с модерирането.

Ай бе, няма ли кой да я заключи таз тема че дразни вече...
 

Горе