SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

alex.atanasov

Senior Member
Направи ли акция нашите приятели и спрели nanoset. Добре де аджеба, нали е хостнат там където са арена, замунда, как така него го спират, а тях не? Плащат..едва ли..

Не е спам: новина + видео
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Хаххаа ама как така винаги ги насосват, така, че да изглежда, че тези които се занимават с тази дейност са най-големите престъпници :)

Коментара ми е по-скоро от видеото в което водещата казва, цитирам - "по първоначална информация, торент тракера е собственост на сина на наскоро починал бивш бос на бившата силова групировка - СИК".... ц ц ц

А според мен, до няколко дни, торент тракера ще е ъп отново ;)
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Искам да използвам темата за да споделя наблюденията си. В момента на територията на БГ всеки компютър - или поне 98% от компютрите в България притежават по един или повече обекта с чуждо авторско право - за жалост или не - вие ще решите.

Управляващите както са я тръгнали - определено всяко семейство трябва да се притеснява. Знаете, че вече няколко пъти Нс нарушиха човешките права и без прокурорски заповеди посещават жилища наляво и надясно...

Възможно е да дойдат и у вас !
Трябва възможно най-бързо организации и правозащитници да съдействат.
Наистина в момента със сила искат да ни изгонят от тази държавица. Правят го с всички.


А относно този тракер - големите наистина не ги пипат - може би печелят от там и високопоставени лица - не знам
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Искам да използвам темата за да споделя наблюденията си. В момента на територията на БГ всеки компютър - или поне 98% от компютрите в България притежават по един или повече обекта с чуждо авторско право - за жалост или не - вие ще решите.

Управляващите както са я тръгнали - определено всяко семейство трябва да се притеснява. Знаете, че вече няколко пъти Нс нарушиха човешките права и без прокурорски заповеди посещават жилища наляво и надясно...

Възможно е да дойдат и у вас !
Трябва възможно най-бързо организации и правозащитници да съдействат.
Наистина в момента със сила искат да ни изгонят от тази държавица. Правят го с всички.


А относно този тракер - големите наистина не ги пипат - може би печелят от там и високопоставени лица - не знам

Мене ако питаш, просто имат достатъчно голям брой адвокати, които си знаят работата, че да защитават интересите на собствениците :)
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

посещават жилища наляво и надясно...
То да беше "посещение" ... Много са страшни тези посещения, представи си как влизат в дома ти, просват те на земята, ако си над 70 кг със сигурност изяждаш някой друг шут, колкото повече над 70 кг. толкова повече шутове - така за спорта и за да слушаш, после ти обръщат всичко в къщи с главата надолу, ровят където си искат ... и всичко това по погрешка, защото някой, някъде не си е свършил работата и после ти се извиняват и ти си щастлив и весел.:mad:
В насоката с компютърните престъпления толкова се изложиха, че вече каквото и да направят ще се приема за негативно, те не че нещо са направили.
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

То да беше "посещение" ... Много са страшни тези посещения......

Това са глупости, само ако имат информация, че си въоражен и опасен или ако го заснемтат за поредният псевдо публичен респект. Посещението в частен дом протича така:

звънят - по-добре им отвори
влизат 1-2, взимат ти монитора понеже го мислят за компютър и си отиват
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Това са глупости, само ако имат информация, че си въоражен и опасен или ако го заснемтат за поредният псевдо публичен респект. Посещението в частен дом протича така:

звънят - по-добре им отвори
влизат 1-2, взимат ти монитора понеже го мислят за компютър и си отиват

това с монитора беше преди вреем :)
сега май вече са се понаучили
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Управляващите както са я тръгнали - определено всяко семейство трябва да се притеснява. Знаете, че вече няколко пъти Нс нарушиха човешките права и без прокурорски заповеди посещават жилища наляво и надясно...
Я ги сподели тези "няколко пъти". Аз в последно време чух за 1 (един) и то достатъчно раздуто от задръстените ни медии така, че всеки да го интерпретира по най-лошия начин.
Възможно е да дойдат и у вас !
Трябва възможно най-бързо организации и правозащитници да съдействат.
Наистина в момента със сила искат да ни изгонят от тази държавица. Правят го с всички.
Ти сериозно ли?
Имаш филми, игри, софтуер, за които не си платил, къде виждаш да имаш права в случая? Оправданията с ниските заплати и скъпия софтуер си ги спести.
Като толкова си се запритеснил, дай един пример на акция заради софтуер на обикновен човечец, който си е инсралирал COD2 и Уиндоус ХР...
ГДБОП - Главна Дирекция "Борба с Организираната Престъпност".
Огледай болднатото и си направи изводи към кого са насочени акциите.

То да беше "посещение" ... Много са страшни тези посещения, представи си как влизат в дома ти, просват те на земята, ако си над 70 кг със сигурност изяждаш някой друг шут, колкото повече над 70 кг. толкова повече шутове - така за спорта и за да слушаш, после ти обръщат всичко в къщи с главата надолу, ровят където си искат ... и всичко това по погрешка, защото някой, някъде не си е свършил работата и после ти се извиняват и ти си щастлив и весел.:mad:
В насоката с компютърните престъпления толкова се изложиха, че вече каквото и да направят ще се приема за негативно, те не че нещо са направили.

Тебе колко пъти са те посещавали и изяждал ли си шут?
Или си сънувал смесица между екшън и форумни писания нещо...

Тука май всеки пише колкото да не заспи на работа.
Или нещо много гузни има май а? :eek:

Хем се реве срещу беззаконието, хем не е много кеф да се вземат книжки и да се плащат данъци... е няма угодия. ;)

Както някой беше споменал някъде - "когато се работи се допускат и грешки, явно е, че сега се работи".
Аз се чувствам ужасно добре, че МВР вършат нещо, за разлика от преди.
Разбира се, няма как да стане за 1 месец всичко, но постепенно отрепките да намалеят по улиците, ще съм по-спокоен.
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

BornToDrink, бях пряк свидетел на подобна акция преди две-три години.
Еми ние бяхме по къси гащи и тениски, а те бяха въоражени с какво ли не - това за 70те килограма си е напълно вярно, просто аз имам късмета, че съм под тях.

Става дума за известните акции "Респект", който целяха да респектират "престъпниците" - да ама на място всичко беше пълен смях. Влизаха вземаха 2-3 по-едри, изкарваха ги с помощ тип "побутване". Все едно са най-големите престъпници, а то си личеше, че са нормални хора, просто са по-добре сложени. В крайна сметка след половин час хората се върнаха - просто им проверили личните карти.... Егати респекта... В същото време по медиите се пишеше, че едва ли не тези акции хванали господ за шлифера...
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

@BornToDrink ще ти кажа само едно - свали розовите си очила.

Няма да ти се обяснявам, само едно ще ти кажа - пр-я, н-ци - всичко се р-ди от п-я - или от би-и с-и на п-я ;)
Колко изловиха? И кво - кой е най-горе? Кой ги движи?

Свали си розовите очила, това ще ти кажа.

А тези акциийки - те определено са те впечатлили - БРАВО! Впечатлили са и хората на село, дето си ги манипулират както им е кеф!

Всеки има право на мнение, аз изказах моето. Аргументи - хипер много - но ще ти ги изпратя на PM или по скайп :)
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Що да не затворят, като могат. Това да не е сайт за компаньонки, че да не го пипат...
Явор Колев отдавна има получен мейл с няколко сайта, предлагащи своднически услуги ( сводничеството е престъпление, не проституцията!), няма отговор, няма нищо. Но ...на кой му пука ;-), нали си плащаме данъци и си ползваме правата ;-)...да мълчим:)))))))))
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Колко ли още сайта ще затворят и какви ли ще са те.:confused::D
След някой ден ще затворят и този форум поради причината, че учи хората как да си взимат хиляди левове онлайн и ще измислят някакво ощетяване на държавата ни.:D
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Тебе колко пъти са те посещавали и изяждал ли си шут? Или си сънувал смесица между екшън и форумни писания нещо...

@BornToDrink изказването ти е емоционално, но напълно те разбирам, тъй като и аз самият доскоро мислех по този начин и яростно (дори повече от теб) защитавах "промените", нещата наистина са както ги описваш, че трябва да има ред и всички да подлежат на него, но само до някъде. Само воля не е достатъчна за промените, трябва и мисъл, а напоследък все повече доказателства излизат наяве, че мисъл липсва и нещата се опорочават и се израждат ...

Шутове не съм ял от полицейски кубинки, но съм разговарял с много потърпевши и свидетели (България е малка страна), нищо не съм сънувал.

Не подкрепям каквито и да са промени, ако заради тях трябва да пострада и един невинен човек, защото това вече няма да е демокрация, а ... Маодзедунщина ... ще цитирам д-р Желю Желев "Демокрацията се гради с демократични средства" !!!

На колко места влязоха по погрешка и при Краси Гласа и при брата на Бербатов и сега тези последните в Кърджали и бог знае на още колко места - в нормалните държави при такива ситуации хвърчат оставки и то не фатмашки, а от високо, ние нали искаме да сме нормална държава ?

Само ще ви припомня, че преди няколко месеца президента на Германия си подаде оставката, тъй като казал нещо, което е неточно, а къде сме ние, как може да се върви напред, ако няма отговорни за грешките ?
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

Колко ли още сайта ще затворят и какви ли ще са те.:confused::D
След някой ден ще затворят и този форум поради причината, че учи хората как да си взимат хиляди левове онлайн и ще измислят някакво ощетяване на държавата ни.:D

Милиони правят тука, е не са като в предприемача, където са милиардерите ;)
 
Re: Приятелите ни ГДБОП пак в акция :)

От целия ти пост разбрах само едно - нищо.
Няма нужда да ми пращаш на ПМ, кажи тук.

Шутове не съм ял от полицейски кубинки, но съм разговарял с много потърпевши и свидетели (България е малка страна), нищо не съм сънувал.
Нали знаеш, винаги има 2 гледни точки.
На теб са ти казали едната, пак окрасени вероятно и пак под влиянието на емоциите.
Другата и да я чуем, се подхожда по един и същ начин - "мръсните ченгета", "нищо не съм направил" и т.н.
Братовчед ми и той викаше "аз само си седях и те скочиха с палките" - на мач на ЦСКА в Г сектор... после стана ясно, че не е било баш така ама айде...
А че се допускат грешки, допускат се, но преди грешки, както и правилни действия нямаше.
Колкото се изтърка "3-ната коалиция ни е оставила ***", толкова се изтърка и "ПР акции бла бла". Казах и преди, промените не могат да станат за 1 месец/година. Нали никой не е очаквал година по-късно да сме с по 5 хилки месечна заплата и нови коли?
Не подкрепям каквито и да са промени, ако заради тях трябва да пострада и един невинен човек, защото това вече няма да е демокрация, а ... Маодзедунщина ... ще цитирам д-р Желю Желев "Демокрацията се гради с демократични средства" !!!
Те колко хора до сега са пострадали... ти чак сега се загрижи за единичните случаи...
А какво ще кажеш за отвличания, склоняване към проституция, убийства, изнасилвания и всякакви отвратителни подобни... Някой си бил изял един шут.. пич, погледни глобално на нещата и бъди реалист.
Идеални хора няма, грешки се допускат, важен е крайния резултат - колкото и егоистично да звучи. Резултат без действия няма, а действия "преди" - нямаше.

===

Темата е безкрайна, и както стана ясно, някои носят очила, други са "обективни" и "аргументирани" :rolleyes: ...
Нямам намерение да си развалям предстоящия уикенд, както и вашия.
Със здраве...
 

Горе