SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

ivan1551

New member
Досега съм рекламирал в Adwords с един сайт, но наскоро направих втори - по-хубав. И сега се чудя дали да не пусна и двата в Адуърдс. Дали това е нарушение на условията - да рекламирам една и съща услуга с два сайта, водещи до мен?
 
Последно редактирано:
За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

Няма проблем, рекламирай си и двата сайта.
 
Re: За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

Re: За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

За нарушение, нарушение си е. Създаването на изкуствена конкуренция не се подкрепя от AdWords. Това е официалната версия. Виждал съм хора как рекламират с по 3-4 сайта, репортвал съм и в най-добрият случай са изгаряли 2 от 4. Реално погледнато, ако се ползват различни акаунти, кредитни карти, хостинзи и прочие, не може да се излови.
 
Re: За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

Re: За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

За нарушение, нарушение си е. Създаването на изкуствена конкуренция не се подкрепя от AdWords. Това е официалната версия. Виждал съм хора как рекламират с по 3-4 сайта, репортвал съм и в най-добрият случай са изгаряли 2 от 4. Реално погледнато, ако се ползват различни акаунти, кредитни карти, хостинзи и прочие, не може да се излови.
Те доста по-сложни неща изловяват, въпросът тук е до желание.
 
За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

За: Реклама в Adwords на една и съща услуга с два сайта

Хващат се бързо подобни машинации. Колега рекламираше 3 различни сайта на една и съща тематика от различни акаунти, но пак го хванаха. За около две седмици по никакъв начин не успя отново да се впусне в Adwords, докато накрая с много молби и писма му пуснаха единия от сайтовете.
 

Горе