SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тухо - здрав спад на сайтовете в него

Re: Тухо - здрав спад на сайтовете в него

Пак се опитваш да заблуждаваш хората. Не е трудно да се сетиш че е писано 2009 година началото, а е обновена в края на 2009 година. И аз блог нямам. Нито един.

Надявам се че целта ти не е да оспамиш темата с много мнения и да я "затрупаш" за да създаваш работа на модераторите.

Твоето мнение вече го знам, аз повече за моето няма да пиша, да оставим и други хора да напишат тяхното.

- ти ли си го писал поста в блога? (и чий е тоя блог?)
- спорим днес (края на 2010), ти даде линк към пост от 2009-та, не аз
- целта ми е да съм обективен и да няма "най" в речника ми.

Имам си мнение и го отстоявам с факти и разсъждения.
Наумил си си, че специално срещу теб имам нещо.. не си прав.

Когато избирам нещо, било то кола, услуга, маратонки, си задавам простия въпрос - от какво имам нужда.
Вземам си приоритетните критерии и търся нещото.
В обобщение от многото фактори при избора, ги сортирам.
За мен Клики в момента не седи на дневен ред. Бъгавото Тухо ми върши по-добра работа.

Как по-просто да го обясня, че да спреш да ме виниш, че съм фен, след като ти не спря цяла тема да хвалиш (фенстваш) в полза на Кликито? :confused:
Наричаш ме лъжец, фен, че заблуждавам хората, защото не искаш да приемеш, че имам друга гледна точка и нужди (вероятно не само аз), заклеймявайки всичко, което не ти харесва и си сметнал, че не ти върши работа.
 
Re: Тухо - здрав спад на сайтовете в него

Eй, чакай, спри се де. Къде съм те нарекъл лъжец? Веднага ще ти се извиня.

В тоя форум съм за да си чеша езика и да си създавам приятелства, а не да дразня хората. Спорим за глупости вместо да се черпим някъде.
 
Re: Тухо - здрав спад на сайтовете в него

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?p=89324&highlight=лъжеш#post89324

Ами аз не си чеша езика и не, не се опитвам да те дразня, а да оспоря твърдението, че Тухо бил супер кенеф (не, че няма бъгове..) и съответно, че Клики не е най-доброто решение (безплатно). :)
Всичките споменати броячи в темата имат плюсове и минуси.. това е.
 

Горе