SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoDaddy купони и промоционални кодове

За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

айде и един трик от мен.
Взимате си домейни от горния линк за повечко години. Ако вземете 3 за поне 2 години ще сте на по-добра далавера. После си добавяте 3 .info по 67 цента по начина описан в тази тема и получавате безплатно privacy за цялата поръчка за всички години.
Аз взех .com за по 2 години и домейни с privacy ми излязоха по 3.50 +- на година + имам 3 .инфо-та за използване
 
Купон код за Godaddy за Февруари 2012

Купон код за Godaddy за Февруари 2012

Coupon Code: winter199

Godaddy Domain Coupon за Февруари 2012 - за регистриране на COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK и .IN на цена от $1.99 за първата година.
Купона може да се ползва само за плащане с кредитна карта, изтича на April 16th, 2012 или след 10,000 използвания, така че побързайте.
Моля, не забравяте да кликнете на бутона "Благодаря" reputation-40b.png :wink:
 
За: Купон код за Godaddy за Февруари 2012

За: Купон код за Godaddy за Февруари 2012

Има си тема за това, а и много от нас са регнати за нюзлетъра.
 
За: Купон код за Godaddy за Февруари 2012

За: Купон код за Godaddy за Февруари 2012

Това не се получава като нюзлетър, аз съм абониран за нюзлетъра на годеди но не съм го получил до момента. За темата: не съм видял такава, затова не съм поствал в нея.

И това причина ли бе да ми даваш отрицателна репутация?

Не схващам какво се опитваш да направиш с такова възмутително отношение! Това че ти знаеш някакъв код за отстъпка или хитрина не значи че всички го знаят!

От една страна собствениците на форума го рекламират платено в гоогле адуърдс и явно искат този форум да се развива и да набира нови потребители. Ок, някакви такива балъци като мен се опитват да им помогнат като публикуват тук нещо което би било полезно на доста хора. И тук идват такива като теб които казват: не ща нови хора, дай да направя всичко възможно да ги изгоня.

Емиииииии, добре. Ако това е целта само кажете.
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

Не говорех за нюзлетъра на татенцата. Това, което се иска от новите потребители е да четат внимателно преди да пишат. Ти си регнат от почти година, а не знаеш, че има отделна тема за купони - това в възмутителното. Но не забравяш да напомниш, да ти върнат репутация, която явно има причина да си загубил. Освен това, гледам, че някой от админите или модовете те е компенсирал. А, да, аз поне се подписвам когато давам отрицателен реп ;).
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

а не знаеш, че има отделна тема за купони - това в възмутителното.

Извинявам се че не съм постнал където трябва.
Това че съм тук от повече от 6 месеца не означава че се ровя навсякъде, форума ви е огромен. Аз влизам, чета това което ми трябва, ако имам да споделям нещо по темата го пиша и това е, не се ровя във всички раздели защото нямам толкова свободно време. Сигурен съм че 90% от хората правят като мен.

Аз просто бих преместил темата на правилното място и бих предудпредил потребителя на ЛС - това със сигурност щеше да има ефект и щеше да е правилния начин! Правилния начин не е да спорим и да си пишем глупости а може би да се посмеем, да се почерпим в някое заведение или да направим някаква сделка помежду си, да има бизнес дето се вика.

Но последното с някои хора просто не е възможно или бъркам?

Моля, напишете в правилата на форума че постването на тема на неправилно място води до наказания за да не се случва на други хора същото. Ако го имаше написано, нямаше да го направя, правилата поне съм ги чел внимателно.
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

[offfffftopic]
Значи не си чел, че има тема за купони на татенцата, но си чел правилата на форума? (тук много смях).
[/offfffftoic]

Някой знае ли за работещ промо код с 31% отстъпка от всичко? Миналата година имаше един мн добър, но от 1ви януари спря да работи :(
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

Някой знае ли за работещ промо код с 31% отстъпка от всичко? Миналата година имаше един мн добър, но от 1ви януари спря да работи :(
Опитай с този
cjc30wd1
уж е 30% Off, но не съм сигурен.
Направих пробна покупка и май ми даде по-малко.
Иначе има още няколко интересни нови купона:
cjc795dom - 40% надолу за подновяване
LOVEHOST - SAVE 50% OFF on Hosting with 1 year term on new 4GH plans only
 
Re: За: GoDaddy купони

Re: За: GoDaddy купони

айде и един трик от мен.
Взимате си домейни от горния линк за повечко години. Ако вземете 3 за поне 2 години ще сте на по-добра далавера. После си добавяте 3 .info по 67 цента по начина описан в тази тема и получавате безплатно privacy за цялата поръчка за всички години.
Аз взех .com за по 2 години и домейни с privacy ми излязоха по 3.50 +- на година + имам 3 .инфо-та за използване
При подновяване на мен ми изкочи един банер "Register or Transfer five domain names or more and get FREE PRIVACY‡ on every domain+ you register on this order! Private Registration MUST be added to your cart before checkout, in order to qualify for this offer."
Значи може и да не е за 2 години, просто трябва да са 5 или повече домейните за да получиш FREE PRIVACY за всичките.
 
Re: За: GoDaddy купони

Re: За: GoDaddy купони

.....Някой знае ли за работещ промо код с 31% отстъпка от всичко? Миналата година имаше един мн добър, но от 1ви януари спря да работи :(

Току що пробвах gdbbe994 и при мен работи - 30% off Any Purchase
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

При търсене в Google на думата "domain" първият платен резултатът е GoDaddy 2,95 $ . Тази връзка ще ви позволи да регистрирате нов COM за 2,95 $. По важното е че можеш да го регистрираш за повече от 1 година!Примерно за 5 години ти излиза 15,65 $
Важи само с карта!
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Godaddy $2.49 Domain names (.com, .us, .mobi, .biz, .net, .org, .ca, .co.uk and .in)

Applies to the first year only of new registrations. This offer may not be used for renewals, transfers, bulk registrations etc etc. Limited to one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or at 11:59 PM

Use code at checkout: POTOGOLD
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

LEAP149 - dava registrirane na 1 domein com, co.uk ei takiva za $1.49

не работи вече
и номерът с ИНФО-тата по 49 цента + ДДС също не работи (а работеше сума ти време)

друга далавера <2$ няма ли?
 
За: GoDaddy купони

За: GoDaddy купони

мдаааа .info по $3.17
добре че нарегистрирах повечко

швабите от Йно и Йно пак гледам са пуснали промоция по 99 цента бруто цена
 

Горе