SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google - non www ?

boy6

New member
Не индексирах сайта през Г, а пуснах адреса в два сайта, номерът стана почти веднага. Обаче ми го е индексирал ://мудом.сом. Има си и сайтмап и навсякъде е www. Що така е решил не мога да разбера. Направих 301 и от полето на браузъра редайректването работи, обаче от линка от гугъл си директва без www.
 
Re: Google - non www ?

А адреса в двата други сайта, как е пуснат? Линкове ли си сложил? Ако има линкове те с www или без www са?
 
Re: Google - non www ?

Ако си направил 301 редирект към www, гугъл ще си ги индексира с www, просто трябва да изчакаш.
 
Re: Google - non www ?

Внимателно проверих всичко, и външни линкове и сайтмап, и карта на сайта и сайта - навсякъде е www. А и не разбирам защо от търсачката не се редайректва коректно, но ще се почака явно.
 
Последно редактирано:
Re: Google - non www ?

В google webmaster tools има такава настройка. Иначе просто продължавай да си трупаш линкове към страницата с www.

И какъв е смисъла да ползва точно www? Това е пълна отживелица и само ти увеличава дължината на урл адреса, може спокойно да го забравите ;)
 
Re: Google - non www ?

И какъв е смисъла да ползва точно www? Това е пълна отживелица и само ти увеличава дължината на урл адреса, може спокойно да го забравите ;)

Е то това е ясно :). Аз му казвам какво да направи ако иска да ползва www, понеже това пита. Иначе аз не го ползвам.
 
Re: Google - non www ?

И какъв е смисъла да ползва точно www? Това е пълна отживелица и...
И аз така си мислех, докато не се оказа, че ако следиш адсенса по УРЛ канали, в домейна без ВВВ слага парите от всички поддомейни, което ме кара да се псувам всеки път, когато трябва да изваждам и събирам ;).
 
Re: Google - non www ?

Същото важи и в адсенс, ако искаш да забраниш реклами от определен домейн, но по някава причина искаш от поддомейните му да се показват реклами. Ако домейнът няма ВВВ и някой забрани домайн.ком, ще забрани и подомейните, докато ако имаш ВВВ и забрани ввв.домейн.ком, подомейните ще са ок.
 

Горе