SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR update

B

bane06

Guest
Гоогле направи нов апдейт :) нее първоаприлска шега , вижте си ранковете .
 
Re: PR update

Има някво движение и при мен.
 
Re: PR update

Нищо при мен, принципно за един сайт очаквам 3ка или 4ка, вкарах преди време линкове с висок ПР : )
 
Re: PR update

ами дано не е временно раздвижване защото на един сайт имам от 3 на 6 ... и аз да хвана промоцията един път ...
 
Re: PR update

Мамка му, усети се и при мене.. засега един от 3 на 2... :mad::mad:
поправка - PR се върна
 
Последно редактирано:
Re: PR update

баси якия денс :)
5->6
2->1
2->1
3->2
2->3
3->2
0->2
0->3 (тоя го занулиха преди седмица, вероятно като част от ъпдейта)

засега.

Доста мащабен е този път, но още не е мигриран по DC-тата. В общи линии разликите са това което ще бъде, като ги гледам моите нещата са напълно очаквани.
 
Последно редактирано:
Re: PR update

Дайте някакъв туул, къде ги гледате тия нови стойности?
 
Re: PR update

При мен най-силният ми сайт с най-много посещения и линкове от 2 е станал 1, а един дето още е бета версия и не съм му обръщал никакво внимание от 0->2 дали ще е окончателен или...
 
Re: PR update

На мен сайта дет взе пр2 е регнат февруари, но сайта е направен преди 2/е седмици и има само един линк от бглаф :). Другите проекти са от няколко месеца имат линкове някой от пр7, пр6 но при тях няма мърдане
 
Re: PR update

pr3 на личният ми блог, който е на 2 месеца, доволен съм :)
 

Горе