SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Първите промени по форума

Статус
Not open for further replies.
Re: Първите промени по форума

Предният ми харесваше с това че още на начална страница се показваха най-новите мнения. А тук трябва да чукна на бутона за да се покажат.
Сложете си пак последните 5 поста да са най-отгоре.
Но нека и другите да се изкажат.
 
Re: Първите промени по форума

Като цяло новата версия доста повече ми харесва, само да ви замоля темата малко да пипнете защото това четене с бял фон направо ми вади очите :( Не знам за Вас но на мене ми е малко неприятно...
Домейна е готин, ориентира сайта повече към СЕО-то а не към Webmaster-ството като цяло. Надявам се тематиката на форума да си остане същата а не да преминем само за СЕО.
 
Re: Първите промени по форума

Предният ми харесваше с това че още на начална страница се показваха най-новите мнения. А тук трябва да чукна на бутона за да се покажат.
Сложете си пак последните 5 поста да са най-отгоре.
Но нека и другите да се изкажат.

Това с последните постове на началната старият собственик го беше направил. В новата версия не работи. До колкото знам е било доста сложно за реализация. Знам, че много хора са свикнали с него. Ще търсим варианти.

Плъгинът за публична репутация също гръмна при ъпдейта.
 
Re: Първите промени по форума

Като цяло новата версия доста повече ми харесва, само да ви замоля темата малко да пипнете защото това четене с бял фон направо ми вади очите :( Не знам за Вас но на мене ми е малко неприятно...
Домейна е готин, ориентира сайта повече към СЕО-то а не към Webmaster-ството като цяло. Надявам се тематиката на форума да си остане същата а не да преминем само за СЕО.

Всички от това се оплакват в 4-та версия. Знаем за проблема. Ще го оправим. Много светло стана наистина :)
 
Re: Първите промени по форума

Пак изписахте много приказки и нищо съществено. Гена, точно от тебе не очаквах съпротива. Хайде да си признаем честно всички модератори,... кога за последно се налагаше да пишем нещо съществено и колко от времето за модерация се отделя да се правим на забавачки. Трион ми пише, че трябвало да пишем полезни неща ние. Ми като спрете да бълвате спам ще имаме време и за това, не да ви четем пуберитетските емоции. Другия морал ми чете за темата за плащанията - ако ми прочетеш последното мнение, ще разбереш че отключих темата веднага, когато с мен се свърза потребител с АДЕКВАТНА информация, а не "махни катинара да поспамя и аз" .Правете каквото искате. До 19:00 сте в свободен реланс, след това -> тоталитаризъм.
Пешо, говорим за различни неща.
Въпроса за спама и теми "по същество" е отворен.
 
Re: Първите промени по форума

има ли начин публикуването в "Пазар" да се позволява след навършване на пълнолетие или поне след тест за наркотици... сори, гледам последните 2 теми от там и не се сдържах
 
Статус
Not open for further replies.

Горе