SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Първите промени по форума

Статус
Not open for further replies.
Re: Първите промени по форума

Това с редактирането не го знаех. Ако намерим как се оправя или някой с повече опит ни каже точно къде е опцията, ще го ограничим на няколко минути. Наистина не е приятно и може много да се изопачават предишни теми така.
 
Re: Първите промени по форума

За редактирането писах преди около 7 месеца... Явно си стои проблемът.

За съжаление, не позлвам vB и не мога да помогна... Ако беше Инвижън...
 
Re: Първите промени по форума

Това с редактирането не го знаех. Ако намерим как се оправя или някой с повече опит ни каже точно къде е опцията, ще го ограничим на няколко минути. Наистина не е приятно и може много да се изопачават предишни теми така.

admincp-settings-options-Message Posting and Editing Options-Time Limit on Editing of Thread Title и Time Limit on Editing of Posts - 5 или каквато цифра искаш в минути
 
Re: Първите промени по форума

Лично за мен софтуера и промените не са важни, а обществото тук! Вярвам и съм сигурен, че каквото и да се направи от Васко и Огнян, ще бъде в положителна насока! Успех! :)
 
Re: Първите промени по форума

Това с редактирането не го знаех. Ако намерим как се оправя или някой с повече опит ни каже точно къде е опцията, ще го ограничим на няколко минути. Наистина не е приятно и може много да се изопачават предишни теми така.
Tова с редактирането са глупостите на пенсионера. В момента гледам, че постът е пуснат Yesterday, 01:08 PM, а е редактиран Today at 08:42 AM. С други думи вчера в 13:18 е пуснат, а днес в 8:42 сутринта е редактиран. Дали са минали 24 часа или мозъкът му връща 404?
 
Re: Първите промени по форума

Винаги новото се приема с недоверие...просто сме свикнали със старото. Но все пак трябва да се върви напред, така че Успех и от мен. Дано миграцията да мине по леко за нас и за администраторите.
 
Re: Първите промени по форума

Само като предложение - да се направи купува/продава да се пускат постове от хора, които или са от определено време регистрирани или с определен брой мнения или от двете ?
 
Re: Първите промени по форума

Мда, форумите, които са избарани с грамотен български превод и бутони с надписи на български определено правят различно впечатление. Все пак ако се търси професионална аудитория е логично тя да бъде подслонена на професионално поддържано място. Не че всички не знаем английски, но по отношение на превода въпросът е принципен.
 
Re: Първите промени по форума

Мда, форумите, които са избарани с грамотен български превод и бутони с надписи на български определено правят различно впечатление. Все пак ако се търси професионална аудитория е логично тя да бъде подслонена на професионално поддържано място. Не че всички не знаем английски, но по отношение на превода въпросът е принципен.

Точно понеже аудиторията е професионална не виждам смисъл от преведен интерфейс.
Мен ме побиват тръпки като видя UI на български - всеки път трябва да се чудя как може да са превели бутона или опцията която търся за да я открия :)
 
Re: Първите промени по форума

И от мен нещо като препоръка - доста е неудобно да не могат да се редактират мнения в пазар секцията, моя списък с домейни примерно няма как да си го редактирам и вече няколко пъти ми правят заявки за домейни, които вече са продадени.

Личните съобщения са ми ориентир кой кога е купил линкове и ако се загубят, ще е катастрофа :) Предполагам и други хора разчитат на тях.

Иначе това ми е любимият форум и не се съмнявам, че ще върви само нагоре :)
 
Re: Първите промени по форума

Ако има възможност, бих препоръчал само едно нещо, лично на мен не ми пречи, но трябва да се добави огромен списък с думи, които трябва да се цензурират. Това са думи, които не са свързани с интернет, а с липсата на култура и невъзможност да се сдържа гнева, пример от тази тема - "*** цензура ***"

Успех с начинанието.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Първите промени по форума

Макар и да пиша рядко (най-вече защото нищо не разбирам) влизам почти всеки ден.
Каквито и да се промените - трябва да се върви напред.

И да за маркета е хибаво първия пост да се остави за вечен едит.

Успехи в начинанията които предприемате
 
Re: Първите промени по форума

евентуално версия оптимизирана за мобилни ОС и най-вероятно нови правила.... въпроса за репутацията е спорен - или ще се реши от собствениците или с референдум (стига да не го оакат със спам и "измервателни процедури")

Благодаря Ви г-н s1yf0x,

Днес направи форума едно малко по-добро място, но заради ръчната цензура, може да го направите и в цитирания пост, а след това и в този цитат. Така ще изкажете своето уважение и към останалите потребители на форума, а не само към мен.

С уважение,
Трион
 
Re: Първите промени по форума

Макар и да пиша рядко (най-вече защото нищо не разбирам) влизам почти всеки ден.
Е, и аз така! -)
По темата - лично мен ме устройва абсолютно всичко, както е сега.
 
Re: Първите промени по форума

Точно понеже аудиторията е професионална не виждам смисъл от преведен интерфейс.
Мен ме побиват тръпки като видя UI на български - всеки път трябва да се чудя как може да са превели бутона или опцията която търся за да я открия :)

Не си прав.
Преведения интерфейс не означава, че хората не могат да се ориентират с английските думи.
Омешан интерфейс винаги изглежда непрофесионално.
Огледай форума на HardwareBG например, там от доста време е изцяло преведен.
 
Re: Първите промени по форума

Всички досега пишете само за user experience ..... Никой не предложи нищо смислено относно съдържанието, освен емоционалните напъни на trion за някакъв вид персонална цензура спрямо мен. Питам Ви, с какво превода на български ще допринесе за качеството на съдържанието в темите? Как премахването на репутационния измерител ще намали спама?

Сега лично към trion - Аз лично ще махна думата, както и всички мои постове свързани с убеждението ми за спама вув форума АКО потребителите ме ОПРОВЕРГАЯТ с поведението си. За момента има една групичка от "активисти" които правят точно обратно и докато не започнат да пиша смислени менния относно разискваните теми ще се "Радвате" на текущото положение.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе