SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам avtorentacar.cn!

Re: Продавам avtorentacar.cn!

http://avtorentacar.com/j/d/avtorentacar.cn_dsl_.png
avtorentacar.cn_dsl_.png


Сори но струва колкото един нов домейн. Все пак бих ти дал 20 ;)
Ако си от Пловдив в брой + малко пиене и мухабет за SEO/php/Wordpress/Всичко останало
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

http://avtorentacar.com/j/d/avtorentacar.cn_dsl_.png
avtorentacar.cn_dsl_.png


Сори но струва колкото един нов домейн. Все пак бих ти дал 20 ;)
Ако си от Пловдив в брой + малко пиене и мухабет за SEO/php/Wordpress/Всичко останало
някой да те е питал теб??
Хората си наддават, така, че не е нужно да месиш ...
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

59.99 и спирам - трябва да гледам децата, повече няма да се логна днес.
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

budalata : честито :) купувам го на половин цена от теб, одма :)
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

Писах ти :)

А то можеш да почерпиш с една връзка към сайта ;D
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

Оказа се, че хем печеля, хем не е сигурно защото и някъде другаде имало надаване.

Хитро.

Ще се наложи да преживявам без този домайн.
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

ми марти да пусне един itrader и да се знае кой как продава !
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

Цялата идея беше да се свърже с мен по скайпа за да му предложа нова цена заедно с един адвордс ваучер! Но както вече разбрах по важно е да се правим на интересни..

Нямам друг коментар а ако мислите, че пускането на iTrader без да знаете кое как се е движело е нормално нещо то това показва колко е коректен iTrader'а?!?!?
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

Не знам как са се развили нещата, но наистина е в интерес на всички, наддаванията да стават само на едно място. На другите може да се слага линк към търга.
 
Re: Продавам avtorentacar.cn!

Да така е, грешката наистина е моя тъй като не съм планирал официален търг не можах да се сетя да линка всичко насам (това щеше да е и хубава реклама на форума (коментара е само с добри чувства!)) но аз не съм казал, че търга е невалиден. Той даже ме попита дали се отказвам отговора беше не да изчака малко и да се свърже с мен по скайпа когато има време...

Просто ме дразнят такива коментари без знание и информация да се осъжда човек!
 

Горе