SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Автоматичен събмит в директорий

ianis-build

Active member
Здравеите!
Закупих си кредит в бглинкове за сайта от подписа ми.
даите съвет: кои категории да му добавя, Заглавието на английски ли да бъде, по колко събмита на ден да правя и друго което може да ми бъде полезно.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Автоматичен събмит в директорий

Сподели тогава, че мисля и аз да го пробвам...

Много удобна и интуитивна работа.
Събмитването става много бързо 70-директории за 15-мин. Само избираш категория и готово.
Много добър инструмент все още незнам какъв е ефекта защото днес го изпробвах, но мисля че ще има такъв.
 
Re: Автоматичен събмит в директорий

А има ли смисъл БГ сайт да се изпраща към тези директории на английски? Ще бъде ли добавен, след като съдържанието му е изцяло на български?
 
Re: Автоматичен събмит в директорий

Ако сайта ти е насочен изцяло към БГ аудитория, какъв е смисъла да събмитваш в чужди директории, още повече че с контент на български само ще объркаш Гугъл какво искаш да направиш. Нали целта е да поставиш сайта в правилната категория, понятна за търсачките и така да си вдигнеш рейтинга. Ако нямаше значение на какъв език ти е сайта и можеше да събмитваш с безразборни езици, повярвай ми че поне 18 000 индийски сайта щяха да присъстват в БГ директории с ПР4 и нагоре.
 
Re: Автоматичен събмит в директорий

Ако сайта ти е насочен изцяло към БГ аудитория, какъв е смисъла да събмитваш в чужди директории, още повече че с контент на български само ще объркаш Гугъл какво искаш да направиш. Нали целта е да поставиш сайта в правилната категория, понятна за търсачките и така да си вдигнеш рейтинга. Ако нямаше значение на какъв език ти е сайта и можеше да събмитваш с безразборни езици, повярвай ми че поне 18 000 индийски сайта щяха да присъстват в БГ директории с ПР4 и нагоре.

Ако искаш да кажеш че линкове от сайт на английски нямат тежест за сайт на български - не мога да се съглася :).
 
Re: Автоматичен събмит в директорий

След вчеращния събмит сайта дръпна напред с 3-4 позиции
Смятай какво ще стане като индексира и резултата от събмита :D
 
Re: Автоматичен събмит в директорий

Как ще е от събмита, като има преглед от редактор (два-три дни до към два три месеца), след това време Гугъл да обходи страниците, където си събмитнал плюс още време, за да отрази резултата в твоя полза.
 

Горе