SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Агрегатор за Wordpress

Re: Агрегатор за Wordpress

Ами аз гледам в момента последните, актуализирани версии, ето ги:



Ето това например е нещо ново:
продажба или разпространение на курсови работи или други разработки за студенти и ученици;

Маса сайтове за дипломни работи и курсови работи ще изгорят! Не е зле който има такива познати да ги предупреди.
 
Последно редактирано:
Re: Агрегатор за Wordpress

тъй като считат, че тези страници не дават стойност на потребителя.

сещам се за клипчето, в което Кътса разправаше, че дори самия Гугъл е аутоматит генерейтед контент и че предава не малка стойност за потребителите, и че Гугъл като цяло нямат против това, тъй като 1/3 от сайтовете на света са такива. И че номера е какъв ти е сайта
 
Re: Агрегатор за Wordpress

сещам се за клипчето, в което Кътса разправаше, че дори самия Гугъл е аутоматит генерейтед контент и че предава не малка стойност за потребителите, и че Гугъл като цяло нямат против това, тъй като 1/3 от сайтовете на света са такива. И че номера е какъв ти е сайта
Доста волно интерпретираш изказването :).
Usually Google doesn't want to see a bunch of re-warmed-over affiliate feeds or RSS feeds or content scraped from other places. We want to see added value for the users.
 
Re: Агрегатор за Wordpress

bgkulinar, Радев не го интерпретира, настина Мат казва нещо такова, но на друго място във видеото.

Това че ти взимаш една част а той друга е вече друго :)
 
Re: Агрегатор за Wordpress

Амииии, аз не съм гледал субтитри, даже не знаех че това видео има субтитри, слушах какво говори Матт. Друг е въпроса вече колко разбирам инглиш :D
 
Re: Агрегатор за Wordpress

Ще ви покажа, че не сте прави, но мързелът ми е по-силен :).

Аз мога да летя, но ми е тттоооллкоз жегаааа :)
 
Re: Агрегатор за Wordpress

Аз мога да летя, но ми е тттоооллкоз жегаааа :)
И аз мога, но ме е страх от височини :D.
 
Re: Агрегатор за Wordpress

хахахахах
ти имаш по-добро основание да не демонстрираш летателните си способности
 
Re: Агрегатор за Wordpress

Така се трупат постове тук, с писане на ей такива щуротиии. Мартооооо, няма ли някакъв бонус, направих 700 поста току-що :D
 
Re: Агрегатор за Wordpress

Joro711, линка е премахнат, беше тук някога. След 5 минути ще Имаш ЛС, там можеш да видиш два блога за пример и да огледаш всичко което те интересува. Ако някой друг иска да получи линковете на ЛС, да ми пише.

Въпроси след това може да задаваш и тук и на ЛС, но линкове към сайтовете те моля да не пускаш, не им е необходимо, те вече се класират достатъчно добре и без линкове ;) - единия гони 50 уникални, другия гони 100. За one time конфигуриране и забравяне би трябвало да е ок.

Достъп до админа на демо сайта с агрегаторите за джумла и wordpress е тук и работи на 100% от днес с най-новите модели, може да тествате колкото искате.

Там присъства линк към полезния инструмент на cloxy за проверка на уникалността на текста. Ако някой е разработил друг подобен полезен инструмент, ще помоля да ми пише за да пусна линк и към него - трябва хората да могат да сравнят качеството на текстовете на изхода с повече и независими един от друг инструменти.
 
Последно редактирано:

Горе