SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

АдСенса нещо ме бъзика

Статус
Not open for further replies.

mathematician

New member
От страницата с за приходите и плащанията за септември казва, че нямам никви кинти. Показва 0.00 - във финализираните приходи.

А реално аз имам някакви приходи, дето минават границата от 70 Евро и чакам да ми пуснат плащане. Ама - няма. :(

Това само при мен ли е? Или го имате и вие?

И как да им пиша, като нямат адрес за връзка.
 
Re: АдСенса нещо ме бъзика

Да, плащането започна снощи при мен, но още е "в процес". Спокойно, изчакай малко и си провери страницата за плащане
 
Re: АдСенса нещо ме бъзика

От страницата с за приходите и плащанията за септември казва, че нямам никви кинти. Показва 0.00 - във финализираните приходи.

А реално аз имам някакви приходи, дето минават границата от 70 Евро и чакам да ми пуснат плащане. Ама - няма. :(

Това само при мен ли е? Или го имате и вие?

И как да им пиша, като нямат адрес за връзка.

Това което е гледаш е за приходите за октомври понеже няма финализирани данни от месеца(октомври още не е свършил). Малко неразбираемо са го направили. Превключи си на стария интерфейс и виж че всичко е както трябва ;)

Иво днес има направено плащане.
 
Re: АдСенса нещо ме бъзика

От страницата с за приходите и плащанията за септември казва, че нямам никви кинти. Показва 0.00 - във финализираните приходи.

А реално аз имам някакви приходи, дето минават границата от 70 Евро и чакам да ми пуснат плащане. Ама - няма. :(

Това само при мен ли е? Или го имате и вие?

И как да им пиша, като нямат адрес за връзка.

Препоръчвам ти да си напънеш математическия мозък и да ползваш търсачката на форума:

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=14344
 
Статус
Not open for further replies.

Горе