SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

dudura

New member
Изкам да ви питам може ли да ми направят проблем от адс за това че съм сложил "Рекламни връзки" точно под менюто на саита и се създава илузия че това е мяню? В правилника не съм прочел нищо такова но аз да питам. Пък може някой вече да се е опарил и да сподели. А ето и сайта http://java.free.bg
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

По принцип няма проблем да е така както си го направил, но в твоя случай менюто са картинки, което е забранено.

АКо менютото ти беше текст, щеше да е ок.
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

Аз бих избрал друго място, защото после не можеш да спориш с екипа на AdSense. Ако решат, че не е правилно - гориш.
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

Аз бих избрал друго място, защото после не можеш да спориш с екипа на AdSense. Ако решат, че не е правилно - гориш.
И да спориш с тях едва ли ще доведе до нещо. Ти с радио спорил ли си? :)
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

Вижте как го направих сега. Сложих имена на менюто така добре ли е? Ами ако оградя регламното поле с черен бордер?
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

Вижте какво открих.
"Рекламите, поставени близо до богати на съдържание области и помощни средства за навигация, също обикновено са успешни, защото вниманието на потребителите се насочва към тези зони на страницата."
линк- https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=17954&topic=8437

Според написаното горе би трябвало да не ми правят проблеми.
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

"поставени близо"
не
"залъгващи че са такива".

Споря упорито на тая тема, защото имам 2 баннати аккаунта от адсенс именно заради такива неща
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

Sp0on изплаши ме. Ами ако го направя в черен бакграунда ? Или въобще да я махам от там? www.java.free.bg
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

Така с черен фон е по-добре. В крайна сметка може да пишеш един майл на съпорта на AdSense да ги питаш дали така е разрешено. Друг вариант е да питаш и в DP.
 
Re: Адсенсе въпрос относто рекламен елемент.

OХ одахнах си писах на гошето и каза че всичко е ОК.
 

Горе