SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт програма на Kabinata.com

Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Ами активен проблогинг, например. PPC - задължително. Ревюта - също. Ако разчитате само на банери за продажба, няма да има много голям ефект. В предприемача има цял раздел за проблогинг. А. един от техните юзери, продава точно по този начин.
Наистина ли мислиш, че кликовете от проблогинг-а ще са значително по-доходоносни? Аз правя нещо близко до ревютата, но ефекта го споменах вече. PPC ? Трябва да намеря PPC което да е за половин стотинка на клик. Имам нормален, с близка по тематика сайт на Кабината, с добре разположени линкове и ефекта е 1 ст. на клик. Още повече, че навремето правех по 10ст. на клик от Кабината. Така че очаквам някой с поне половингодишен опит в промотирането на Кабината да сподели статистики.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Не разбирам как точно ги смяташ тези стотинки. Ако от един курс печелиш 25 лева, например, при 10 ст на клик в адуърдс сърч това са 250 клика. Ако за толкова кликове не можеш да направиш продажба, значи кампанията нещо не е наред.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

А какво значи 50 лв в проект? Щото мен ме интересува реално платените поръчки. Иначе и аз имам повече от 50 лв комисионни в проект за един месец, но нито една не е платена.

Както съм писал надявам се парите от проект да станат реалност. Със западните афилиейт програми, досега не ми се е случвало да имам отказ за плащане на направена поръчка. А с български нямам опит и не мога да сравнявам дали се потвърждават.

А и отскоро работя с кабината. Рано ми е за изводи и твърдения, ще тествам, ще си направя сметката и ако ме устройва ок, ако не ме устройва пак ок :)
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

траки, мацката от твоята поръчка, не си вдига телефона и не си е платила. Ще продължаваме да я тормозим.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Не разбирам как точно ги смяташ тези стотинки. Ако от един курс печелиш 25 лева, например, при 10 ст на клик в адуърдс сърч това са 250 клика. Ако за толкова кликове не можеш да направиш продажба, значи кампанията нещо не е наред.
Ами предлагам някой, който го е правил да сподели. Аз пусках през адуордс само в контент мрежата за 1 цент и резултата беше никакъв. 10 ст. на клик не бих платил. Това е фантастика да си ги избия. За да не разводняваме разговора просто от тук нататък ще очаквам някой, който е имал реален опит като афилиейт на Кабината. Щото само с предположения не ми се борави.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Има ли вероятност профила да ми е изтрит поради това ,че доста време не съм влизал там ?
Не, няма такава вероятност. Профилът ти е наличен.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Само да кажа, че тоя месец нещата взеха да се пооправят откъм одобрени продажби. Дано лошата конверсия напоследък да е било временно явление. Стойността на клик се дигна до 4ст. В съчетание с добра кликаемост резултатът ме удовлетворява. Стискам палци до лятната ваканция да няма нови пропадания във възвращаемостта.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Радвам се да го чуя. Ако имаш сайтове, на които можеш да предложиш реклама за 4 ст на клик, ще се радвам да ги чуя (не за да рекламирам кабината, разбира се).
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Buscape, сега като гледам, трябва да си доволен. Все пак намаляването на цените оказва положителен ефект върху продажбите.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Честно казано не следя цените на Кабината напоследък. Кога е станало и какво е намалението? Ако е този месец мисля, че е рано да отчета има ли ефект върху продажбите.
 
Re: Афилиейт програма на Kabinata.com

Искам да питам нещо. Ако някой, който аз съм препоръчал се регистрита в партньорската прогрма на Кабината, ще спечеля ли нещо, освен 1.5% от неговите продажби?
Не.
 

Горе