SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

А вие спомняте ли си :)

Re: А вие спомняте ли си :)

Току що попаднах на този линк незнайно как http://emiliyapanayotova.blogspot.com/2010/03/blog-post_28.html
което ме накара да се върна назад във времето :)
Колко от вас си спомнят тези времена ?


Еххххх времена, времена...хубави детски години бяха тогава. Поне сега тези политически идиоти не могат да ни вземат спомените, всичко друго може но не и детските спомени.
 
Re: А вие спомняте ли си :)

Дам, доста от нещата си ги спомням :D
 
Re: А вие спомняте ли си :)

ЛЕЛЕЛЕ, бях забравил за тези неща.90& съм ги праваил.
 
Re: А вие спомняте ли си :)

, когато джойнта беше левче....
 
Re: А вие спомняте ли си :)

-малките шоколадчета "Марципан" дъвчащите бонбони "Лакта"
-игрите на чилик, саита, фунийки, дупенка :)
 
Re: А вие спомняте ли си :)

Долар - три лева на черно (един по официална тарифа), ако пътуваш в чужбина можеш да обмениш само 25 лева ?!?! Дънки Райфъл и Фар Уест, касетофони по 200 долара в Кореком (Корекция на Комунизма :)), черноморието без грандомански хотели, петък вечер - руска телевизия (добр, Братя Аргирови и Росица Кирилова, вицове за милиционери и бай Тошо. Ех, върнахме се 20 години назад.
 
Re: А вие спомняте ли си :)

90-те си бяха голям фън. Спомням си с братовчед ми как сме ходили 30-40 минути до язовира почти всеки ден за да се къпем, а сега се ходи само на море, и то с кола :Х
Също много обичах и доматите на бабите да крада, да ги наръфам и целия да се опръскам :D Много сладко ми беше :)
 

Горе