SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Superhosting със сигурност предлага подобно нещо - имам домейн + около 250 поддомейна, без да са ми създавали проблеми.
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

аз ползвам skyhost
Неограничен брой субдомейни
Неограничен брой
Add-on домейни

само че има ограничение на базите данни,на фтп потребителите и на пощенските кутии.
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

И аз съм на Jump.bg с неограничени поддомейни. Правя един проект за Лондон и там наистина ми трябват количества. Не виждам защо някои въобще трябва да ги ограничават. Това е все-едно да ми ограничат броя на директориите.
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Ограничават го от гледна точка на това че ще им се товарят повече DNS сървърите.

Мути, ако и това натоварване следим, по добре да затворим и да не се занимаваме повече никога с подобен вид дейност ;D
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Ми освен DNS сървърите не се сещам какво друго се товари та да има подобни ограничения. SQL базите данни ако са ограничени, трафика или едновременните показвания на даден сайт/картинка то друго обяснение не остана :)
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Имах два домейна на един акаунт в NS1.bg и един ден ми писаха, че ме молят да си махна единия, защото си ограничавали пакетите. Аз ги помолих да ми закрият акаунта (оставаше ми към месец) и да не ме занимават повече. Така че ако вземеш да правиш много поддомейни, един ден може да те помолят да ги махнеш, защото си ограничават пакетите ;)
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

На повечето да не кажа на всички компании ако им звъннеш и ги попиташ и ще ти предложат неограничен брой. А що се отнася до НС1 то те бяха моя катализатор да започна да слагам машини до техните. Докато бях при тях имах проблеми с базите данни, имаше пробиви в сигурността и неможеха да ми предоставят логове та да видя какво е ставало и все искаха да ме местят на по-горните планове.
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Не знам какво се е случвало и кога, но аз в NS1 имам 2 споделени хостинга и един ВПС и никога не съм имал проблеми от такова естество... Ограничението за ресурсите за споделения хостинг е 5% ЦПУ, спирали са ми акаунта само веднъж, когато един скрипт беше забил, аз не бях разбрал и го бях пуснал още няколко пъти, при което за 24 часа бях използвал 93% от ЦПУ-то :D
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

При тях не се знае тези 5% от какъв процесор са. Докато бяха в евронет имаха доста широка гама от сървъри като се започне от десктопи. Надявам се че с преместването им в телеинт-а са сменили доста машинки.
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Проблема с поддомейните при cPanel е, че httpd.conf става огромен, не е проблем на DNS, нито на SQL. но това е само ако го оставиш да работи по начина по-който е out of the box.
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

Ако ти трябва за уърдпрес, там се прави с уайлдкард и можеш да си направиш неограничен брой. Друг е въпросът, че ВП се омазва с повечеко поддомейни :).
 
Re: БГ хостинг с неограничени поддомейни?

hostsean.bg предлагат неограничени поддомейни и аддон домейни. :)
 

Горе