SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

3mFrEedoM - промо код

За какъв план става въпрос, че аз опитах за два плана но не стана.
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Всичко е идеално, и аз се възползвах от промицийката и си взех едно домейнче... НО

Вашия профил в системата на ICN.Bg бе създаден със следните данни:
Потребител: myusername
Парола: password (като паролата ми е изписана, което поне по моите скромни наблюдения означава, че паролата не е криптирана по никакъв начин и всеки може да я види)
URL: https://my.icn.bg/welcome.html

А това според мен изобщо не е хубаво :) Така че препоръчвам да ползвате различни пароли :)
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

един офтопик въпрос , ако имам сайт за музика и потребителите включително аз качваме песни в него , могат ли да ме съдят за нарушени авторски права ? :D
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

един офтопик въпрос , ако имам сайт за музика и потребителите включително аз качваме песни в него , могат ли да ме съдят за нарушени авторски права ? :D

Да могат. Не виждам как въпроса ти е свързан с темата на колегите? Първи жълт картон, няма да има втори!
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Хубаво,аз избрах по банков път,но трябва ли да правя някакво изпращане към тяхната сметка или просто си чакам да ми активират домейна?
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Чакаш имейл, при мен на 15-та минута дойде и 5 мин. след смяна на ДНС всичко работеше.
 

Горе