SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатни секс играчки

zzlatev

Banned
За всички блогъри

Hot Shop ви подарява секс играчки, бельо и козметика на стойност до 50 лв.

Единственото условие е след като ви изпратим желания продукт (всичко за наша сметка: продукт+доставка) вие да напишете кратко резюме за продукта във вашия блог.
Естествено ще искаме и едно линкче към нашия секс магазин, но мислим, че 50-те лева го оправдават.

На всеки желаещ ще обърнем индивидуално внимание.

Пишете ни тук на ЛС или на skype: hotshop.bg

Виж какво можеш да получиш безплатно на hotshop.bg
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Безплатни секс играчки

Имаме да: hotshop.bg/dolls/Mini-kukla-Miss-Dusky-Diva.1898.html
Резюмето може и 3 изречения да бъде, линкчето е задължително обаче.
И видео ревюта приемаме ;)
 
Re: Безплатни секс играчки

:D Айде някой като си получи премията, да снима и да се похвали с наградата ;) Издръжливи ли са куклите, лубрикантите как са, колко държат вибраторите ( тук имат тумата дамите на форума )... да знаем дали да се включим в промоцията :p :p :p
 
Re: Безплатни секс играчки

Ако някой е ползвал кукла, нека да сподели дали вършат работа. Ама едва ли ще е по зле от бившата ми жена, която се държеше като чувал с картофи в леглото.
 
Re: Безплатни секс играчки

Абе вие с куклите сериозно ли? :d
 
Re: Безплатни секс играчки

Само да попитам... по темата, куклите дългокраки ли са? Има ли разцветка, ако някой предпочита с по бронзов тен... Има ли възможност за поръчка с лика на Дженифър Лопез, Памела Андерсън... Размер на гъргите и тн и тн?
 
Re: Безплатни секс играчки

Освен надуваемите жени, предлагаме и животинки hotshop.bg/sex-jokes/Naduvaema-ovchica.481.html :D

Сега сериозно, първите безплатни секс играчки пътуват към новите си собственици, не се колебайте, куриера не знае какво ви носи.

Пък и никой не ви кара да правите ревюта но секс кукли, може да си поръчате еротично бельо, испанска муха или просто парфюм с феромони.

Очакваме ви.
 
Re: Безплатни секс играчки

брей, наистина по добре агънцете, не бие на очи като куклата....
 
Re: Безплатни секс играчки

пък е и симпатяга, с този палав поглед... :D

идеята за популяризацията е страхотна, но от вчера съм се замислил как да ви имплементирам и още не съм го измислил
 
Re: Безплатни секс играчки

...но от вчера съм се замислил как да ви имплементирам и още не съм го измислил
Идейки:
- въздействие на парфюма с феромони върху релефа на дясната/лявата ми ръка :D;
- овцата - най-добрият приятел на човека;
- влиянието на праховете за избелване върху цветовете на еротичното бельо;

Ей, нишата е неизчерпаема, може да ринете с булдозер.
 
Re: Безплатни секс играчки

разбира се че е неизверпаема, да не говорим ако се включи фантазията какви статийки могат да се измислят които заедно с желания ефект ще привлекат и хора които да се позабавляват заедно с цялата работа :)
стига фантазия да има човек, а не мисля че тук се намират хора сред пишещите които да нямат такава ;D
 
Re: Безплатни секс играчки

Virosss: че кой е казал че трябва да описваш какво си правил с нещото което си си почъчал или да слагаш снимки.. просто си избягваш някои специфични думички и толкова, колкото до линк-а това не е 18+ сайт това си е онлайн магазин все пак ..
 
Последно редактирано:
Re: Безплатни секс играчки

колкото до линк-а това не е 18+ сайт това си е
онлайн магазин все пак ..

Да онлайн магазин е. За възрастни. В който се продават вибратори, помпи за пенис, лубриканти за анален секс, изкуствени овце... и други 18+ стоки.

http://www.google.com/search?q=site:hotshop.bg&safe=on
http://www.google.com/search?q=site:hotshop.bg&safe=off
 

Горе