SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Без думи :)

secretko

New member
Re: Без думи :)

И да имах толкова пари, определено не бих го купил този сайт, според мен няма пари във този форум... освен ако не си намериш някоя много хубава програма на импресии :)
 
Re: Без думи :)

И да имах толкова пари, определено не бих го купил този сайт, според мен няма пари във този форум... освен ако не си намериш някоя много хубава програма на импресии :)

no comment
 
Re: Без думи :)

Да си дам отговор на собственият въпрос ;) Аз тъкмо се бях приготвил да го купувам и ми го измъкнаха изпод носа ;)


Кой от колегите във форума може да си позволи да купи бг-мамма? :)

http://www.capital.bg/show.php?storyid=603840
 
Re: Без думи :)

Браво, бе! На 18 години и вече покровителства десетки хиляди бг жени... full respect

и никога не е ходил пеш.
респект за кое по-точно?
за татю му?

bеdio ше ходи да ги сваля на протеста точно тия..
 
Re: Без думи :)

Този пич дойде на срещата на edno23.com супер надут е и е далеч от концепциите на уебмастърството, не уважава потребителите си
 
Re: Без думи :)

Ако имах парите бих го купил, това е много добър портал с много пари в него. Според мен с един собствен екип по продажбите и с разнообразие от рекламни формати може да ги избие за година, освен това аудиторията позволява доста лесно влизане и в нови сфери. Струва си парите.
Момчето има гръб, имало възможност, възползвало се :) Дано да знае какво прави
 
Re: Без думи :)

Вие за пране на пари не сте ли чували??
Стана модерно да се прави в интернет вече, защото никой неможе да каже колко струва въпросния сайт :)

Както дарик купиха odit.info пак за подобна сума.

В случая трябва да се самосезират компетентните органи и да проверят произхода на парите, защото това е изключително нерентабилна инвестиция. Не ми се вярва този сайт да носи повече от няколко хилядарки на месец - определено 4 цифрена сума.
 
Последно редактирано:
Re: Без думи :)

Еми не знам. 700,000лв как се избиват от сайт, пък бил той и един от най-големите форуми в БГ. Парите са си техни, да си ги въртят... :D
Пък и аудиторията е специфична, въпреки, че е многобройна. Какво би рекламирал човек, в сайт с 95% бременни жени или "пресни" майки. :D Освен пудра и памперси.
Лично за мен като форум е слаб. Много потребители, задържащи се за малко, повтарящи се и несинтезирани теми, в които освен да се загубиш, друго не може да стане.
 
Re: Без думи :)

Ми някой от сайтовете в България вадят и повече. В грешка си според мен за профила на аудиторията. До едно време са бременни, след това са родители и остават такива за цял живот :) Докато са бременни и млади майки имат нужда от информацията за бременността и отглеждането, но след това стават потребители за всичко каквото се сетиш. А всеки маркетолог ще ти каже, че жените в семейството решават какво да се купува и от какво има нужда семейството. Аудиторията е златна. Не знам дали си влизал във форума с линк към твой сайт, да видиш за какъв трафик става дума-свежото ряпа да яде :D
 
Re: Без думи :)

Кой от колегите във форума може да си позволи да купи бг-мамма? :)
ми новият собственик на bg-mamma е потребител на форума...така, че колега го е взел :)

И не бих казал, че е надут. Много си е добре пича. Просто незавиждайте :)
 
Re: Без думи :)

@bornToDrink тоя форум събаря банки, ти говориш, че бил слаб :D Майките са силно социално - активни личности
 
Re: Без думи :)

Вие за пране на пари не сте ли чували??


Не ми се вярва този сайт да носи повече от няколко хилядарки на месец - определено 4 цифрена сума.

И аз си мислех в началото така. После поразсъждавах.
Да, директно самия сайт от реклама едва ли прави много.
Повечето потребители са свикнали да избягват рекламите там.
НО, представи си че си сложиш няколко sitewide Линкчета. ПРедстави че постваш от време на време линкове към твои статии и т.н.
Това са само две идеи за избиване на парите. А този който го е купил сигурно има поне 50
 
Re: Без думи :)

@entwickler няма никакви линкчета човек, при една проста сметка на рекламните тарифи при пълна заетост на банерите излиза към 50к на месец ;)
 
Re: Без думи :)

@entwickler няма никакви линкчета човек, при една проста сметка на рекламните тарифи при пълна заетост на банерите излиза към 50к на месец ;)
и какво от това??
Замундата като имат рекламна тарифа защо въртят само изитрейдърски реклами??
И тук случая е същия.

И аз си мислех в началото така. После поразсъждавах.
Да, директно самия сайт от реклама едва ли прави много.
Повечето потребители са свикнали да избягват рекламите там.
НО, представи си че си сложиш няколко sitewide Линкчета. ПРедстави че постваш от време на време линкове към твои статии и т.н.
Това са само две идеи за избиване на парите. А този който го е купил сигурно има поне 50

Какви линкчета бе човек?? Ти знаеш ли колко са 700к лева, въпреки, че силно ме съмнява достоверността на тази сума.
 

Горе