SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Без думи :)

Re: Без думи :)

няма накъде повече, според мен този сайт е стигнал лимита си. Освен да направят секция за татковци и за деца :)
Има секция за татковци ;)
 
Re: Без думи :)

Сега създателката му прави паралелен форум и хоп ...
Нали се сещаш, че при такава сделка се подписва клауза, която ти забранява да се занимаваш с подобна дейност поне 5 години. Освен това, собственичката е запазила дял и продължава да ръководи оперативно сайта.
 
Re: Без думи :)

Е то може да е на името на племенника на собственичката, ама какво от това?
Какво ще го популяризира? Надпис в хедъра
"От създателите на БГМама" ?
Пък и на нея вече не и трябва май да си има форум. С толкова кинти може да си направи цехче за мега яки обувки и да изнася за Италия... например

Абе аулцион.бг успяха ли да се продадат за 1 милион пари? Кво стана с тая обява :)
 
Re: Без думи :)

Който не е купувал памперси и други детски консумативи, не може да оцени рекламния потенциал на този сайт....

Като се говори за реклама в по-голям мащаб(този не е особено голям) и основен играч в дадена ниша, сделките се сключват на пакети. На голям рекламодател вариантите му не са много и му трябва адекватен партньор(агенция), който да осъществява кампаниите. Т.е. Pampers(tm) няма да си правят и следят сами кампаниите,материалите за тях и копирайтинга а наемат аганция да го свърши. Агенциите сключват договори с портали(в БГ си работят с техни) и така нататък. И сумите с които се работи са доста солидни.
 
Re: Без думи :)

700k ?? Явно аз съм пропуснал таз сума в статията... Ми нали продадоха vbox7 за 900к (лева май) когато правеше по 6-8к потребители онлайн. БГМАММА може само да сънува подобни количества. Така че... май верно се пере.. за 700к хах..
 
Re: Без думи :)

Бедио, малко бъркаш нещата. Едно са потребители онлайн, второ - уникални потребители дневно, а трето месечен рийч, а четвърто - таргет. Вбокс има много юзъри накуп, но всеки ден са едни и същи, и в голямата си част са лапета, да не говорим какъв таргет е това. Ако трябва да сравняваме цени, бгмама струва в пъти повече от вбокса, заради таргета си. Това че някой е дал 900к за него - ами минал се е. С толкова пари ще направя много по-посещаем сайт, но със 700 к едва ли ще докараш толкова лоялна аудитория като мамите. Само за справка. Преди около две години, когато шефката отправи апел за набиране за пари за нов сървър за сайта, за няколко дни успя да събере две хиляди долара дарения. Предполагам разбираш за каква лоялна аудитория говоря. Освен това в цената влиза продавалник.ком, в който също има доста бизнес.
 
Re: Без думи :)

доста пари... много ми се виждат, но има доста хляб в тази инвестиция... може да се правят доста пари, ако се подходи правилно разбира се
900-те хиляди на вбокса са добра сума, сайта е доста разпространен, и той има много потенциал, но и другия има... друга е аудиторията... по платежоспособна и образована от потребителите на вбокса

п.с.
аз небих продал бгмама може би, или поне не за тези пари
 
Re: Без думи :)

Бедио, малко бъркаш нещата. Едно са потребители онлайн, второ - уникални потребители дневно, а трето месечен рийч, а четвърто - таргет. Вбокс има много юзъри накуп, но всеки ден са едни и същи, и в голямата си част са лапета, да не говорим какъв таргет е това. Ако трябва да сравняваме цени, бгмама струва в пъти повече от вбокса, заради таргета си. Това че някой е дал 900к за него - ами минал се е. С толкова пари ще направя много по-посещаем сайт, но със 700 к едва ли ще докараш толкова лоялна аудитория като мамите. Само за справка. Преди около две години, когато шефката отправи апел за набиране за пари за нов сървър за сайта, за няколко дни успя да събере две хиляди долара дарения. Предполагам разбираш за каква лоялна аудитория говоря. Освен това в цената влиза продавалник.ком, в който също има доста бизнес.

Хммм.. мога да се съглася... право думаш (отново) :)
 
Re: Без думи :)

danet им е онлайн магазина и е от много време. Навярно от там са е издържал форума в началото.
 

Горе