SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Битка с Google Images: ще навреди ли?

За: Re: Битка с Google Images: ще навреди ли?

За: Re: Битка с Google Images: ще навреди ли?

Това работи ли ти под браузера на Google? При мен не :(
Сега тествах, защото по принцип не ползвам хром. Не работи. Но ам имам малко хром юзъри.
 
За: Битка с Google Images: ще навреди ли?

За: Битка с Google Images: ще навреди ли?

В HTML5 има таг, който забранява използването на JavaScript вътре във фрейма. Изродите тихомълком са сложили вратичка в HTML стандарта за да не можем да си взимаме трафика от търсенето им.
 
Re: Битка с Google Images: ще навреди ли?

Имаме ли решение ? И аз тествам (ползвам Хром) и сайта ми остава в рамката на Гугъл :( А преди се измъкваше. Решение ?
 
Re: Битка с Google Images: ще навреди ли?

Мисля си за някаква врътка без JS - вероятно нещо с NoScript + Flash. Позабравил съм Флаша, но мисля че след като с PHP нямаме как да се оправим - Флаш може да рефрешне страницата в _top ако JS е спрян (както от Гугъл). И съответно + някакъп параметър за да не изпаднем в зацикляне след Флаш рефреша. Уви, вероятно това няма да е универсално решение за всички предполагам, а ще е според нуждата. Но ако го измисля да е универсално ще пиша. Засега смятам с PHP да подам линка, който Флаша да рефрешне с flashvars, понеже така или иначе страницата ми е динамична и имам линка в променлива в PHP.

Някой ако има вече готово решение да сподели, да преборим тоз Гугъл ;)
 
Re: Битка с Google Images: ще навреди ли?

Баси ! Направих го - работи си. Но не и с Google Images - те са изключили не само JS но и Flash :(

И сега какво правим ... край с трафика от търсенето на катринки. Гугълчо ги вади в попъп и клиентите от там могат да си ги краднат без дори да ни погледнат страницата и ест без шанс да се заинтересуват от рекламките ни :(
 

Горе