SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Български афилиейт за техника

man0l

New member
Знам, че има доста съфорумци, които развиват tech сайтове, така, че това е идеален начин за монетизация на сайта ви. Регистрирах се в нова афилиейт програма за техника. Сайта е itech.bg.

Предлагат 2% комисионна от цената при продаден продукт ( това се равнява на 20% от печалбата ). Бисквитката трае 30 дни, а комисионните се изплащат, като достигнат 100 лв. по банков път.

След като се регистрирате, получавате персонален код, с който може да го давате на ваши потребители, с който те получават 2% отстъпка от цената.

афилиейт линк: iTech.Bg - Сайт №1 за техника в България

non-афилиейт линк: iTech.Bg - Сайт №1 за техника в България

P.S. По принцип регистрацията изисква изпращане на SMS на цена 6 лв., но всеки, който се е регистрирал през форума ( пишете ми лично съобщение, за да проверя ) ще го активирам безплатно - това е особеност на платформата.
 
Re: Български афилиейт за техника

Това е най-малоумното което съм чувал, да искат пари за да им се включиш в афф програмата.
Верно Кеш Бърнърс минаха на тази схема, но те са световно известни и с големи гаранции.

А кви са тия Итех.бг , нечувани , неизвестни и искат пари за регистрация. Може да са сериозни, но не бих им се доверил, смърди на фалш.
 
За: Български афилиейт за техника

За: Български афилиейт за техника

Разбира се, аз просто информирам :)
 
За: Български афилиейт за техника

За: Български афилиейт за техника

@shark ами това за бисквитките не зависи от мен :)
@irgy всеки потребител разполага с функционалност да направи регистрираните под него потребители като афилиейти напълно безплатно с един клик, не съм само аз.
 
За: Български афилиейт за техника

За: Български афилиейт за техника

мхм :) Мне, не се шегувам, аз не съм собственик на сайта, само им помагам за маркетинга :)
 
За: Български афилиейт за техника

За: Български афилиейт за техника

P.S. По принцип регистрацията изисква изпращане на SMS на цена 6 лв.

Как така Affiliate програма ще иска пари за включването? Добре, то може, но точно със СМС?
 

Горе