SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ВНИМАНИЕ - ОПИТ ЗА КРАЖБА НА КЛИЕНТИ!

Re: ВНИМАНИЕ - ОПИТ ЗА КРАЖБА НА КЛИЕНТИ!

Аз затова всички напомняния за домейни и хостове правя по е-мейл, а не - Иван се обажда, Драган се обажда - е-мейла е официален документ и е черно на бяло и се вижда кой с кой работи

Да но повечето кленти се сещат да си погледнат майла веднъж на сто години и са по-доволни ако ти чуят гласеца. А за домейна наистина също мисля че нама как да ти го вземат без твое съгласие.
 
Re: ВНИМАНИЕ - ОПИТ ЗА КРАЖБА НА КЛИЕНТИ!

Аз затова всички напомняния за домейни и хостове правя по е-мейл, а не - Иван се обажда, Драган се обажда - е-мейла е официален документ и е черно на бяло и се вижда кой с кой работи

Е-мейл - официален документ в България
По принцип да, но дефакто ...
 
Re: ВНИМАНИЕ - ОПИТ ЗА КРАЖБА НА КЛИЕНТИ!

На теб не ти ли плащат по банков път, че ще позволят да ги извозят така.
В случая не виждам как може да ти откраднат нито домейна, нито клиента.

Е, клиента ако го убедят, че те са правилните хора за тях могат да ги откажат от теб.
Домейна не могат да ти го вземат като е твой.

Пари могат да им вземат на тях ако са прости и дават кеш на вратата на някой, което означава, че могат да си ги извозват за кви ли не услуги.
 
Re: ВНИМАНИЕ - ОПИТ ЗА КРАЖБА НА КЛИЕНТИ!

абе хора... мошеници има навсякъде! не е виновен кристиян. нали виждате, че във всякакви сфери се опитват да цакат хората за пари. с тея неща трябва да си се занимава полицията, но за да почне да го прави, трябва да се оплакваме и да не си траем!

тук целта не е да се вземе домейна, а да се измамят хората и да им се вземат някакви пари!
 

Горе